Kuluncak Standı yoğun ilgi gördü

Ankara da' Malatya Tanıtım Günleri 'nde İlçemiz Kuluncak standı' açıldı ve Kuluncak ilçemizin yöresel yemekleri sergilendi.

Kuluncak Standı yoğun ilgi gördü Malatya Kültür-Sanat

Ankara da' Malatya Tanıtım Günleri 'nde İlçemiz Kuluncak standı' da yer aldı. Açılan bu stantta Belediye Başkanımız Mehmet BOYRAZ, Başkan yardımcısı Bülent ŞAHİN, İnsan Kaynaklarından Sorumlu Halil İbrahim ARDUÇ katılımıyla Kuluncak tanıtımı yapıldı. Kuluncak bayanları tarafından yapılan el emeği göz nuru bakır ve ahşap işlemeler, madenler ve ilçemize ait yöresel yiyecekler  ve birçok ürün sergilenerek  İlçede yapılan ve yapılacak olan faaliyetler hakkında da Kuluncaklı ve Malatyalı hemşehrilerimize bilgi verildi. 14.10.2017 günü İlçemiz Alvar mahallesi nüfusuna kayıtlı olan sanatçı Özlem BÜYÜK ün konseride büyük bir ilgi ile izlendi. Kuluncak Belediyesi'nin standı ziyaretçiler tarafından büyük ilgi gördü.  

Belediye Başkanımız Mehmet BOYRAZ “ İlçemizde bulunan yer altı zenginlikleri ve termal sıcak suyu ile Malatya’nın gözdesi haline geleceğine, ekonomik açıdan ileri seviyeye geleceğine olan inancımız tamdır. Bunun için atılması gereken adımları atıyoruz atmaya da devam ediyoruz” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 10
Bugün : 714
Bu Ay : 4158
Toplam : 4158

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom