Bir dev yatırımda Hekimhan'a

MASKİ) Genel Müdürlüğü, Hekimhan İlçesi genelinde maliyeti 33,5 milyon TL olan 328 kilometrelik altyapı çalışmalarını gerçekleştiriyor.

Bir dev yatırımda Hekimhan'a Malatya İlçe

11 İlçe İçinde En Büyük YatırımıHekimhan’a Yapıyoruz” 

Malatya merkez ve ilçelerinde içmesuyu, kanalizasyon ve yağmursuyu altyapı çalışmaları yaptıklarını ifade eden Genel Müdür Dr. Özgür Özdemir: “Hekimhan İlçesi genelinde 33,5 milyonTL değerindeki dev altyapı yatırımı yapıyoruz.İlçemizin altyapı sorununu tamamen ortadan kaldırmak için ilçe genelinde 328 kilometrelik içmesuyu ve kanalizasyon altyapı çalışmaları gerçekleştiriyoruz. 11 ilçe içinde en büyük yatırımı Hekimhan ilçemize yapıyoruz.” dedi.

 

“50 Yıllık Altyapı Sorununu Çözüyoruz”

            Hekimhan ilçesi genelinde altyapı yatırımları gerçekleştiren MASKİ Genel Müdürlüğü 7,8 milyon TL değerindeki 111 kilometrelikiçmesuyu ve kanalizasyon altyapı çalışmalarını tamamlayarak Hekimhan İlçesi’nisağlam altyapıya kavuşturuyor.AyrıcaDAP kapsamında maliyeti 2,3 TL olan 21 kilometrelik sulama kanalı inşasını tamamlandı. 3 yılda kurumsallaşmasını tamamlamış büyük bir kurum olmanın verdiği sorumlulukla çalıştıklarını belirten Genel Müdür Dr. Özgür Özdemir: “Hekimhan İlçemizin 50 yıllık altyapı sorununu çözmek için20,1 milyon TL değerinde 176 kilometrelik altyapı çalışmalarına devam ediyoruz. Yatırımlarımızın tamamlanmasıyla birlikte Hekimhan İlçe merkezimiz sağlam altyapıya kavuşacak. Malatya merkez ve Hekimhan İlçesi genelinde içmesuyu, kanalizasyon ve yağmursuyu altyapı çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Hedefimiz Malatya’nın tamamını sağlam altyapıya kavuşturmak ve gelecek nesillere yaşanılabilir bir şehir bırakmak. Özveriyle 7 gün 24 saat çalışan ekip arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 4
Bugün : 169
Bu Ay : 9049
Toplam : 9049

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom