Arapgir'e 5,9 milyonluk yatırım

(MASKİ) Genel Müdürlüğü Arguvan genelindemaliyeti 5,9 milyon TL olan 82,5 kilometrelik içmesuyu ve kanalizasyon altyapı çalışmaları gerçekleştiriyor.

Arapgir'e 5,9 milyonluk yatırım Malatya İlçe

Daha yaşanılabilir bir şehir için altyapı çalışmaları hızla devam ediyor.

 

“44,3 Kilometrelik Altyapı Tamamlandı”

Malatya merkez ve ilçelerinde dev projeleri hayata geçiren MASKİ Genel Müdürlüğü şehri içmesuyu, kanalizasyon ve yağmursuyu ağı ile donatmaya devam ediyor. Merkezde yapılan çalışmaların yanı sıra ilçelerde yapılan çalışmalarla şehrin tamamının yaşam kalitesini yükseltiyor.Daha yaşanılabilir bir şehir için sağlıklı altyapı ağı inşa etiklerini ifade eden Genel Müdür Dr. Özgür Özdemir: “Arguvan İlçesi genelinde maliyeti 3 milyon TL olan 44,3 kilometrelik içmesuyu ve kanalizasyon altyapı çalışmamızı tamamladık. DAP kapsamında 1 adet sulama kanalı inşa ettik..” dedi.

 

“38,2 Kilometrelik Altyapı Çalışması Devam Ediyor”

            Malatya Büyükşehir Belediyesinin vizyonuyla örnek projelere imza attıklarını belirten Genel Müdür Dr. Özgür Özdemir: “Arguvan İlçesi genelinde gerçekleştirdiğimiz maliyeti 2,9 milyon TL olan 38,2 kilometrelik içmesuyu altyapı yatırımlarımız devam ediyor. Çalışmalarımız tamamlandığında Arguvan İlçemizin tamamı daha sağlıklı içmesuyuna kavuşacak ve daha temiz bir çevrede yaşayacak. Arguvan İlçesi ve Malatya genelinde çalışmalarımız devam ediyor. 3 yılda geldiğimiz nokta şehrimiz ve insanımız için gösterdiğimiz gayretli çalışmaların sonucudur. Özveriyle çalışan ekip arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 354
Bu Ay : 1672
Toplam : 1672

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom