Sizler nitelikli aklımızsınız

Malaryamızda beş yüze yakın nitelikli üyeye sahip olan Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler , sanayici ve tüccarımızın eli ve kolu gibidir.

Sizler nitelikli aklımızsınız Malatya Haber

Malatya Ticaret ve sanayi Odası Başkanlığına aday olan İş Adamı Namık Şahin, Malatya Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (MSMMMO) Başkanı Nuh Poyraz’ı  ziyaret  etti.

Malatya Ticaret Sanayi Odası (MTSO) seçim süreci hakkında bilgilendirme gezisi yapan Namık Şahin , Malatya Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (MSMMMO) Başkanı Nuh Poyraz’ı  ziyaret  ederek fikir alışverişinde bulundular.

Malaryamızda Beş yüze yakın nitelikli üyeye sahip olan bu camia biz sanayici  ve tüccarımızın eli kolu konumunda bulunuyorlar  diyen Şahin, 

Bugün işletmelerimizin mali durumunu, verimliliğini, yaptığı imalatın maliyetinin bilinmesini, işletme dışındaki kişilerle olan ticari ilişkiler hakkında bilgi sahibi olma gibi pek çok konuda sanayici ve tüccarımızın çok önemli destekçileri olarak bizlere yardımcı oluyorsunuz. Bu anlamda bu camiayı ömensiyor ve sizleri ziyaret etmekten de büyük mennuniyet duyuyorum dedi.   

Malatya ekonomisinin büyümesi bizleri de memnun edecektir diyen Malatya  Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (MSMMMO) Başkanı Nuh Poyraz , Namık Şahin’in  ziyaretinden dolayı memnuniyetini belirterek MTSO seçiminin hayırlı olmasını dilediler.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 212
Bu Ay : 2756
Toplam : 2756

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom