Evkur Yeni Malatyaspor'dan Haberler

Evkur Yeni Malatyaspor'dan kısa kısa haberler...

Evkur Yeni Malatyaspor'dan Haberler Malatya Spor

2005 yılında dönemin Malatyaspor Kulüp Başkanı Hikmet Tanrıverdi tarafından yaptırılan Evkur Yeni Malatyasporun antreman yaptığı Nurettin Soykan Tesislerinin sentetik çimleri yetersiz kaldı. Evkur Yeni Malatyaspor'un teknik direktörü Ertuğrul SAĞLAM'ın da belirttiği saha sentetik çimle yenilendi. Böylelikle altyapı antreman sahası problemi kısmen de olsa çözülüyor.

Diğer taraftan geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip ERDOĞAN'ın da açılışını yaptığı yeni Malatya Stadı için TFF maç oynanabilir raporu vermedi. TFF tarafından belirlenen kriterlerin yerine getirilene kadar müsabaka oynanamaz verdiği stad için yönetim  alternatif peşinde. Bir taraftan eksikliklerin giderilmeye çalışıldığı ve diğer taraftan da maçlarını Mart 2018'e kadar müsabaka yapılabilir raporu alınmış eski stadda yapacak.

Evkur Yeni Malatyaspor'un yeni transferlerinden Aly Cissokho'nun fizik olarak iyi durumda olduğu haberi geldi. Basına açıklama yapan Cissokho, “Takıma bilindiği üzere geç katıldım. Fizik olarak iyiyim ve gün geçtikçe gücüm de artıyor. Öncelikle diğer oynadığım ülkelerden sonra yeni projeye girişmek istedim. Başkanımızla konuştuktan sonra bu projenin çok olumlu ve iyi bir proje olacağını düşünerek Yeni Malatyaspor’a geldim. Türkiye Ligi’ni Fransa ve İngiltere’de top oynarken takip ediyordum. Türkiye futbolu sadece benim tarafımdan değil, tüm dünyadan takip edilen, buraya gelen diğer yabancı oyuncularla, yeni projelerle ve taraftarların coşkusuyla her yerde bilinen bir lig” diye konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 335
Bu Ay : 2819
Toplam : 2819

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom