Gençlik Konseyinden, Ali Kaban'a ziyaret

Devlet Büyüklerimiz Müsterih Olsun " Ziyarette konuşan Genel Başkan Bayduz şu ifadelere yer verdi;

Gençlik Konseyinden, Ali Kaban'a ziyaret Malatya Haber

“Öncelikle Sayın Valim Şehrimize Hoş geldiniz diyorum. Gençlik Konseyi olarak her çalışmamızda Devletimizin ve Milletimizin Özlediği, Umutla beklediği gençliği yetiştirme noktasında büyük adımlar atıp, büyük projeler ve faaliyetler gerçekleştiriyoruz. 1.5 Yıl gibi kısa süre de '90' Çalışmaya imza attık ve '5 Bin' Üyemiz ile yola devam etmekteyiz.

Devletimiz nasıl ki, Özlenen ve Bilinçli bir Gençlik isteyip bunun içinde Gençlik söz konusu olunca Maddi ve Manevi tüm imkanları seferber ediyorsa, bizler de Devletimiz ve Milletimiz için Bilinçli bir Gençliği yetiştirmek adına elimizden gelen her ne olursa büyük bir şeref ve onur ile yapacağız. Gençlik artık bilinçli, cesaretli, başarılı, sorgulayan, iş fikri üreten, yenilikçi ve her platformlar da gördüğümüz gibi gençlik ülke meseleleri ile yoğunlaşan, sorunlara çözüm arayan bir gençlik var ve var olmaya da devam edecek. Artık sizler de, Devlet Büyüklerimiz de müsterih olsun.

Sn. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan Bey'in, Gençlere ve Gençlik Konseyimiz'in tüm projelerine destek vermesi Devletimizin, Gençlere Değer ve Özen gösterdiği anlamına gelmektedir. Bu anlamda sosyal devlet ilkesinin doğrudan takip edildiğinin en güzel örneğidir. Bugün de Sn. Valimiz Gençlik Konseyi'ni güzel bir şekilde ağırladı.

Bize göstermiş olduğu ilgi ve alakalarından dolayı kendisine, şahsım ve Büyük Gençlik Konseyi Ailesi adına teşekkür ediyor yeni görevinde başarılar diliyoruz. " dedi. Malatya Valisi Ali Kaban ise şu ifadelere yer verdi. "Gençler için yapmış olduğunuz tüm projelerde sizlere teşekkür ediyor daima başarılar diliyorum. Çünkü Gençler bizim geleceğimizdir. Gençler bizim Geleceğimizin teminatıdır. Her zaman olduğu gibi gençlerin yanında olmaya devam edeceğiz." Dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 4
Bugün : 85
Bu Ay : 6100
Toplam : 6100

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom