Ağustos ayı meclis toplantısı gerçekleşti

Yeşilyurt Belediye Meclisi, Ağustos Ayı toplantısında gündemdeki komisyon raporları ve teklifleri görüşerek karara bağladı.

Ağustos ayı meclis toplantısı gerçekleşti Malatya İlçe

MAŞTİ karşısındaki Yeşilyurt Belediyesi hizmet binası toplantı salonunda Yeşilyurt Belediye Meclisi Başkan Vekili Ramazan Yakıcı Başkanlığında gerçekleşen toplantı saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasıyla başladı. Mazeretli olduklarını yazılı dilekçeyle gönderen Meclis Üyelerinden Ramazan Maden, Cercis Taşdemir ve Ahmet Keleş toplantıya katılmadı.

Açılış ve yoklamanın ardından öncelikle 07 Temmuz 2017 tarihli Temmuz Ayı toplantısı ikinci oturumu karar özetinin oy birliği ile kabul edilmesinden sonra gündemdeki maddeler tek tek görüşüldü.

BELEDİYE BAŞKANI HACI UĞUR POLAT’A KREDİ KULLANMA YETKİSİ

Yeşilyurt Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğünün teklifi doğrultusunda; Makine ikmal atölyesi 1.Etap yapım işinde kullanılmak üzere İller Bankasından kullanılacak 2 Milyon TL. Kredi için Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat’a yetki verilmesi onaylandı.

YEŞİLYURT BELEDİYE BİRİM MÜDÜRLÜKLERİNDE DEĞİŞİKLİKLER

Yeşilyurt Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü Halit Adıyaman’ın Çevre Koruma ve Kontrol İşler Müdürlüğüne, Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Muaz İçen’in İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne, Çevre Koruma ve Kontrol İşler Müdürü Mehmet Cüreoğlu’nun Fen İşleri Müdürlüğüne, Yazı İşleri Müdürü Erkan Dikenli’nin Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğüne, Bilgi İşlem Müdürü Ahmet Berber’in Ruhsat ve Denetim Müdürlüğüne atanmasına ilişkin Belediye Meclis Üyelerine bilgi verildi.

ATILGAN SOKAKTAKİ PARK ALANINA İLHAN AKINCI İSMİ VERİLMESİ GÖRÜŞÜLDÜ

Yeşilyurt Belediyesi tarafından Çırmıktı Atılgan sokakta bulunan eski Emniyet Binası yerine yaptırılan park alanına İlhan Akıncı’nın adının verilmesiyle ilgili gündem maddesi görüşüldükten sonra Kent Kültürü ve Estetiği Komisyonuna havale edildi.

9. ULUSLARARASI DÜNYA DİLİ TÜRKÇE SEMPOZYUMU DESTEKLENECEK

Malatya İnönü Üniversitesi tarafından 02-04 Kasım 2017 tarihleri arasında düzenlenecek 9.Uluslararası Dünya Dili Türkçe Sempozyumu için yurt içi ve yurt dışından Malatya’ya gelecek katılımcıların ulaşım, konaklama ve yemek masraflarının Yeşilyurt Belediyesi tarafından karşılanması görüşülerek kabul edildi.

BİR MADDE GÜNDEMDEN ÇIKARTILDI, DÖRT MADDE ERTELENDİ, YEDİ MADDE İMAR KOMİSYONUNA HAVALE EDİLDİ

Gedik mahallesi 215 ada 71, 72 ve 73 nolu parsellerde imar plan tadilatı hakkındaki maddenin gündemden çıkartılmasını kararlaştıran Belediye Meclisi, dört maddenin Eylül Ayı toplantısında görüşülmek üzere ertelenmesine, yedi maddenin ise İmar Komisyonuna havale edilmesine karar verdi.

EYLÜL AYI TOPLANTISI BEŞ EYLÜL’DE

Ağustos ayı çalışmalarını tamamlayan Yeşilyurt Belediye Meclisi, Eylül ayı toplantısını 5 Eylül 2017 Salı günü saat 14:00’da Yeşilyurt Belediyesinin MAŞTİ karşısındaki İdari binanın toplantı salonunda gerçekleştirecek.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 12
Bugün : 69
Bu Ay : 69
Toplam : 69

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom