Yeşilyurt'da Atlı Okçuluk müsabakaları

Başkan Polat: Atlı Okçuluk Türkiye Şampiyonası Çeyrek Final B Grubu Müsabakalarının 28 ile 30 Temmuz tarihleri arasında yapılacağını açıkladı.

Yeşilyurt'da Atlı Okçuluk müsabakaları Malatya Kültür-Sanat

Başkan Polat, birçok ulusal ve uluslararası organizasyona ev sahipliği yapan Yeşilyurt Belediyesinin bu defa da Atlı Okçuluk Türkiye Şampiyonası Çeyrek Final B Grubu Müsabakalarına ev sahipliği yapacağını açıkladı.

28 ile 30 Temmuz tarihleri arasında MAŞTİ yanındaki alanda, Sabri Kavuncu Anısına düzenlenecek “Atlı Okçuluk Türkiye Şampiyonası Yeşilyurt Kupası”  yarışmalarına tüm vatandaşları davet eden Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, “Türkiye Geleneksel Spor Dalları Federasyonu tarafından organizasyonu yapılan bu müsabakalara ev sahipliği yapacak olmanın ayrı bir onurunu yaşıyoruz. 28 ile 30 Temmuz günleri arasında düzenlenecek müsabakalarda farklı bir heyecan yaşanmasını bekliyoruz. Malatya’da misafir edeceğimiz sporcularımız tarihi spor oyunlarımızı sergileyecekler. Yarışmaların açılış töreni 29 Temmuz Cumartesi günü 09:30’da yapılacaktır. Yarışmalar sonucunda dereceye girecek sporcularımıza ödüllerini takdim edeceğiz. Kıymetli hemşerilerimizi, sporseverleri, yazılı ve görsel medya kuruluşlarımızın değerli temsilcilerini üç gün sürecek “Atlı Okçuluk Türkiye Şampiyonası Yeşilyurt Kupası”  yarışmalarını izlemeye davet ediyorum” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 234
Bu Ay : 7357
Toplam : 12106

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom