Yeşilyurt'da Atlı Okçuluk müsabakaları

Başkan Polat: Atlı Okçuluk Türkiye Şampiyonası Çeyrek Final B Grubu Müsabakalarının 28 ile 30 Temmuz tarihleri arasında yapılacağını açıkladı.

Yeşilyurt'da Atlı Okçuluk müsabakaları Malatya Kültür-Sanat

Başkan Polat, birçok ulusal ve uluslararası organizasyona ev sahipliği yapan Yeşilyurt Belediyesinin bu defa da Atlı Okçuluk Türkiye Şampiyonası Çeyrek Final B Grubu Müsabakalarına ev sahipliği yapacağını açıkladı.

28 ile 30 Temmuz tarihleri arasında MAŞTİ yanındaki alanda, Sabri Kavuncu Anısına düzenlenecek “Atlı Okçuluk Türkiye Şampiyonası Yeşilyurt Kupası”  yarışmalarına tüm vatandaşları davet eden Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, “Türkiye Geleneksel Spor Dalları Federasyonu tarafından organizasyonu yapılan bu müsabakalara ev sahipliği yapacak olmanın ayrı bir onurunu yaşıyoruz. 28 ile 30 Temmuz günleri arasında düzenlenecek müsabakalarda farklı bir heyecan yaşanmasını bekliyoruz. Malatya’da misafir edeceğimiz sporcularımız tarihi spor oyunlarımızı sergileyecekler. Yarışmaların açılış töreni 29 Temmuz Cumartesi günü 09:30’da yapılacaktır. Yarışmalar sonucunda dereceye girecek sporcularımıza ödüllerini takdim edeceğiz. Kıymetli hemşerilerimizi, sporseverleri, yazılı ve görsel medya kuruluşlarımızın değerli temsilcilerini üç gün sürecek “Atlı Okçuluk Türkiye Şampiyonası Yeşilyurt Kupası”  yarışmalarını izlemeye davet ediyorum” dedi.

Editör 4

Editör 4 / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

    

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 144
Bu Ay : 20325
Toplam : 39467

Son Eklenen Firmalar

Simge Teknik Servis

FİRMA DETAYI

Kardeşler Sakatat Asis Et Gıda

FİRMA DETAYI

Ağabey Deri

FİRMA DETAYI

Ay Nakliyat

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: Medya İnternet