MASKİ yeni nesil sisteme geçiyor

(MASKİ) Genel Müdürlüğü şehri sağlam ve modern altyapıya kavuşturmak için emin adımlarla ilerliyor.

MASKİ yeni nesil sisteme geçiyor Malatya Haber

Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü şehri sağlam ve modern altyapıya kavuşturmak için emin adımlarla ilerliyor. Altyapı geleceğini inşa etme çalışmalarının yanı sıra online platformda bilgi işlem altyapısını geliştirerek vatandaşlara verdiği hizmetin kalitesini daha yükseklere taşıyor. Bu doğrultuda abonelerin daha kolay ve daha hızlı işlem yapabilecekleri “Yeni Nesil Abone Sistemini” uygulamaya geçirdi.

Abonelerin İşlem Yapmaları Artık Çok Kolay

MASKİ Genel Müdürlüğü, abonelerine iş kolaylığı sağlamak için “Yeni Nesil Abone Sistemini”  geliştirdi. Bu sistemle MASKİ’deki işlemler daha kolay ve hızlı yapılabilecek. Yeni uygulamayla MASKİ’ deki tüm işlemler online ve mobil tabanlı hale getirildi. Bu sistemle abonelik işlemleri, faturalandırma, arıza kayıtları, olay müdahalelerine kadar her şey online olarak izlenebiliyor ve veri kaydı yapılabiliyor. Faturaların düzenlenmesi, borçların kısa mesajla abonelere bildirilmesi, yapılacak çalışmaların haber verilmesi gibi işlemlerden vatandaşlar bu yazılım sayesinde haberdar olacaklar. Bu iletişimden süreklilik sağlayabilmek için vatandaşlarımızın sistemi aktif olarak kullanmaları ve dönem dönem bilgilerini güncellemeleri gerekiyor.

Vatandaşlar Abonelik işlemlerini Online Olarak Takip Edebiliyor

“Yeni Nesil Abone Sistemi” uygulaması MASKİ internet sitesiyle entegre halde olduğu için abonelerimiz internet üzerinden işlemlerini daha hızlı ve daha kolay yapabilir. Sayaç okuma görevlisini beklemeden sayaç üzerindeki son endeksi girerek kendi faturalarını oluşturarak ödeme yapabilirler. Ayrıca web sayfasında “MASKİ Tarifeler Cetveli Hesaplama” modülünden MASKİ abonelerine yapılacak olan hizmetlerin maliyetlerine detaylı bir şekilde ulaşabilirler. “Yeni Nesil Abone Sistemi” için aboneler ilk abonelik belge, bilgi ve ücretlerini web sayfasından öğrenebilir, web sayfasına üyelik yaparak aboneliklerini takip edebilirler. İlerleyen teknolojinin gereklerine uygun olarak vatandaşa hizmet sunan MASKİ Genel Müdürlüğü’ne ait her şeye vatandaşlarımız tek tıkla ulaşabilirler

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 950
Bu Ay : 4748
Toplam : 4748

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom