MHP Malatya'dan Belediye Kıyağına Sert Tepki

Malatya MHP Yeşilyurt İlçe Başkanı Mehmet ALİ Kaya’dan milyonluk belediye kıyağına sert tepki geldi.

MHP Malatya'dan Belediye Kıyağına Sert Tepki Malatya Siyaset

MİLYONLUK DERNEĞE BELEDİYE KIYAĞINA MHP’DEN SERT TEPKİ

Büyükşehir Belediyesinin Tecde’de satışa çıkardığı arsalardan 7 tanesini yaklaşık 1 Milyon TL ödeyerek satın alan Hatice Birgül Çumurcu’nun temsilciliğini olduğu KADEM Malatya şubesinin bir yıllık masrafının, belediye bütçesinden karşılanmasına MHP Yeşilyurt İlçe Başkanı Mehmet ALİ Kaya’dan sert tepki geldi. Kaya “ kamu yararına hizmet üretmeyen bir derneğin el üstünde tutulmasını tuhaf ve anlaşılmaz olduğunu “ söyledi.

TÜYÜ BİTMEMİŞ YETİM HAKKI

Malatya’da onlarca yerel dernek kira ve faturalarını ödemekte güçlük çekmesine rağmen fedakarca, özverili bir şekilde şehrimize hizmet ürettiğini aktaran Kaya “ Malatya Belediye Meclisi, KADEM denilen derneğin bir yıllık masrafını üstlenerek sadece Malatya Sivil Toplum Kuruluşlarına karşı ayıp etmemiştir. Ayrıca yetim hakkını da çerçöp etmiştir.Malatyalı yerel dernek yöneticilerine randevu dahi verilmezken içinde Demokrasi ve kadın öğesi barındıran ancak yaptığı her faaliyette içeriksiz olduğu anlaşılan bir topluluğa bu kadar yoğun ilgi gösterilmesini anlamakta Zorlandıkları”nı da söyledi.

KAMU VİCDANINDA DERİN YARA AÇMIŞTIR

Kaya, KADEM temsilcisinin bir yandan belediyenin satışa çıkardığı arsalardan 7 tanesine milyona yakın para öderken diğer taraftan belediye bir yılda yapacağı masraflarının karşılığında para alması, kamu vicdanında derin yaralar açtığına vurgu yaptı.

29 Temmuzda yapılacak MHP Yeşilyurt Başkanlığı seçimlerinde aday olduğunu söyleyen Kaya yeniden aday olacağını da sözlerine ekledi

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

İsmail Kartal @Yalan Haber

27 Temmuz 2017 14:27

Bu haberiniz tamamen yalan ve iftiralarla dolu bir haber Kademin ve başkanının bu milletimiz için yaptıkları ortadayken iftiralarla bir yere gelemezler.Bu yalan ve iftira dolu haberleriniz için hukuki süreç başlatılmıştır.Güneş balçıkla sıvanmaz.

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Son Eklenen Firmalar

Fahrikayahan TAKSİ

FİRMA DETAYI

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom