Herkes için ücretsiz yazılım eğitimi başlıyor!

Malatya Teknokent bünyesindeki Start-up şirketlerinden biri olan Infigra Teknoloji Şirketi “Herkes için yazılım eğitimi” için ilk etkinliğini düzenleyecek.

Herkes için ücretsiz yazılım eğitimi başlıyor! Malatya Eğitim

4 Temmuz- 14 Temmuz 2017 tarihleri arasında 18:00-19:30 saatleri arasında ASP.NET MVC Core Giriş Eğitimi Malatya Teknokent’te düzenlenecek.

Eğitimi tüm etkinlik süresince Infigra Yazılım ve Teknoloji Şirketi sahibi ve kurucusu Erdoğan Gülsoy verecek. Bu etkinlik süresince gerçek bir e-ticaret web projesinin tüm geliştirilme aşamaları (veritabanı, arayüz tasarımı gibi) detaylı bir şekilde etkinliğe katılan kişilere eğitim kapsamı süresince öğretilecek.

Infigra Yazılım Şirketi nasıl bir şirkettir? 

Infigra; firmaların ve her kesimden kullanıcıların web ortamdaki çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak, bu ihtiyaçları en yeni teknolojiler ve tecrübe ile harmanlayıp, Ar-Ge ve analiz çalışmaları yaparak, inovatif çözümler üretme amacıyla kurulan bir şirkettir. 

Kullanımı kolay, hızlı altyapıya sahip projelerle öncelikle bölgesinde, ardından ulusal ve uluslararası alanlarda kaliteli hizmet ve ürünler geliştiren lider bir firma olmak;bu ürünlerin hem geliştirilme aşamalarında, hem de kullanıma sunumu ve hizmet aşamalarında bölgedeki nitelikli insan gücü için istihdam alanı oluşturarak istihdama katkı sağlamak öncelikli hedeflerindendir. 

Türkiye’deki yazılım pazarına 4 ay kadar kısa bir süre önce giren Infigra, Amerika Birleşik Devletleri’nde 10 yıl kadar uzun bir zamanda pek çok projenin hayata geçirilmesini sağlayıp tecrübeler kazanarak köklü bir yazılım şirketi olmaya devam etmektedir. 

Bu şirketin sosyal sorumluluk projesi olarak başlattığı ücretsiz etkinliklerin amacı; yazılım ve teknoloji alanındaki tüm meraklıları, akademisyenleri, öğrencileri ve hatta start-up şirket kurucularını bir araya getirerek oluşturulan bu ekosistem için mentorlük etmektir. 

Infigra, Doğu’nun Paris’i, Batı’nın ise her geçen gün ilgisini üzerine çektiği Malatya şehrimizdeki, Malatya Teknoloji Geliştirme Bölgesi’nde hizmet vermektedir. 

Kursun amacı nedir? 

Bu eğitim süresince Microsoft’un en yeni web teknolojisi olan ASP.NET MVC Core ile uygulama geliştirilecek ve bir e-ticaret sitesinin sıfırdan başlanarak hangi aşamalarla oluşturulacağı öğretilecektir.

Kimler katılabilir? 

Her yaştan yazılım meraklıları ve hâlihazırda bu sektörün içinde olan yeni teknoloji öğrenmek isteyen herkes bu kursa katılabilir. Etkinlik 10 gün boyunca ücretsizdir.

Nasıl Katılabilirim? 

Bu eğitime ve Infigra Teknoloji şirketinin düzenleyeceği tüm etkinlikleri www.infigra.com/Etkinlikler.html sayfasından takip edebilir, eğitim için başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 338
Bu Ay : 2822
Toplam : 2822

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom