Malatya Ramazan Geceleri

Malatya Büyükşehir Belediyesi Kültür A.Ş tarafından organize edilen “Malatya Ramazan Geceleri” devam ediyor.

Malatya Ramazan Geceleri Malatya Kültür-Sanat

Büyükşehir Belediyesi yanında teravih namazı sonrası gerçekleştirilen Ramazan Geceleri her gece farklı etkinliklerle Malatyalılarla buluşuyor.

Malatya Ramazan Geceleri Emrah Güneş, Umut Mürare, Yusuf Can, Grup Hayber, Esat Aydoğan, Muzaffer Gürler, Grup Yürüyüş’ten sonra ilahi ve ezgi sanatçısı Harun Beyaz’ı konuk etti.

Programa, Malatya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı İhsan Gençay, Erbakan Vakfı Malatya Şube Başkanı Mücahit Erbakan ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Malatya Ramazan Geceleri Sivil Toplum Kuruluş (STK) temsilcileri de program düzenleyerek Ramazan Gecelerinin manevi bir atmosferde geçmesine katkı sunuyorlar. Erbakan Vakfı Malatya Şubesi Ramazan Gecelerinde sahne aldılar. Geceye vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.  

Malatya Ramazan Geceleri programı okunan Kuran-ı Kerim tilaveti ve Erbakan Vakfı Kadın Kolları üyesi tarafında okunan şiirle başladı.

Necmettin Erbakan hocamızı rahmetle, minnetle, şükranla yad ediyoruz

Erbakan Vakfı Malatya Şube Başkanı Mücahit Erbakan; “Erbakan Vakfımızın düzenlemiş olduğu programa hepiniz hoş geldiniz. Mübarek bir aydayız, Ramazan ayındayız. Tüm İslam aleminin Ramazan ayını kutluyorum. Birlikte nice Ramazanlar birlikte yaşamayı niyaz ediyorum. Böylesine güzel bir program hazırlamamızı sağlayan başta Büyükşehir Belediye Başkanımız Ahmet Çakır ve ekibine teşekkür ediyorum. Mübarek Ramazan ayı dolayısıyla Prof. Dr. Necmettin Erbakan hocamızı da rahmetle, minnetle, şükranla yad ediyoruz. Necmettin Erbakan Vakfında görev almaktan ve hizmet vermekten onur duyuyorum” dedi.

 

Malatya Ramazan Geceleri programı, konuşmaların ardında Harun Beyaz’ın birbirinden güzel ezgi ve ilahileriyle gönülleri mest etti. Gecenin sonunda Malatya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı İhsan Gençay tarafından Harun Beyaz’a kayısı takdim edilerek gece son buldu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 217
Bu Ay : 3190
Toplam : 3190

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom