Esenlik ailesi iftarda buluştu

Malatya'da binlerce çalışanı olan Esenlik şirketi personeli düzenlemiş olduğu personel iftar programında buluştu.

Esenlik ailesi iftarda buluştu Malatya Haber

Esenlik Ailesi Geleneksel olarak düzenlemiş olduğu personel iftar programında buluştu

Geleneksel olarak düzenlenen ve Esenlik çalışanlarının bir araya geldiği iftar programına Malatya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Ercan Turan ve Maski Genel Müdürü Özgür Özdemir katıldı.

Ramazan öyle bir ibadet ki insani dünyevilikten alıp uhreviliğe götürüyor…

Esenlik Genel Müdürü Hulusi Boyraz ; şairin dediği gibi yine bir gök sofrasında bir araya geldik. Ramazan öyle bir ibadet ki insanı dünyevilikten alıp uhreviliğe götürüyor. Bir aylık bir süre ama bütün yaptığımız ibadetler bir hikmet bir misyon içeriyor tuttuğumuz orucuyla açtığımız iftarıyla kalktığımız sahuruyla okuduğumuz tilavetiyle her yönüyle hepsinin bir amacı bir gayesi var ve bizim ruh alemimizden tutunda yılda bir ilahi bir el değmesi olarak tanımladığımız bir ibadet harmanı. Ramazan her geçen yıl daha dolu dolu geliyor bereketiyle feyziyle hepimizi feyizlendirip yoluna devam ediyor inşallah bizlerde bu ramazanın feyzinden bereketinden faydalananlardan oluruz.

Son yıllarda esenliğimiz bir büyüme trendi içerisinde…

Esenlik Genel Müdürü Hulusi Boyraz ; Esenlik olarak gün geçtikçe birçok boyutuyla büyük bir hizmet bütününü yönetiyor, her bölümünü zenginleştirerek yolumuza devam ediyoruz.Malatya’nın lokomotif bir şirketi haline dönüştük. Üretiminden, istihdamına Malatya’nın her şeyine katkıda bulunan bir şirketiz. Şirketimizin bu hale gelmesinde hepimizin katkısı var eğer bu bir başarı hikayesiyse biz bunu hep birlikte yazdık. Gerçekten türkiye’de örnek bir şirketiz bu vizyonla ve bu misyonla devam edeceğiz. Daha çok çalışmamız gerekiyor biliyorsunuz yaşadığımız katar krizinde bile bize verilen mesaj şu gerçekten bizim büyük olmamız gerekiyor gerçekten gelişmemiz gerekiyor ve güçlü olmamız gerekiyor. Ve ben inanıyorum ki içimizde o potansiyel ve o  heyecan var. Esenlik ailesinin hepsinde var sadece çalışanında değil esenliğe ürün satan tedarikçisinden tutun çözüm ortağına kadar herkeste var.Malatya’yı bir üretim merkezi haline getiren ve bu üretimi hizmetle taçlandıran bir hedefe doğru koşuyoruz. Şirketin büyüme ivmesi yakalamasında emeği olan herkese teşekkür ediyorum. İçinde kadir gecesi olan ramazan ayını yaşıyoruz şimdiden 1000 aydan hayırlı olan kadir gecesini kutluyor inşallah sizlere ve islam dünyasına hayırlı olmasını diliyorum. Ramazan bir ay boyunca bütün ilişkileri onarır bayramlada taçlandırır bayramda da bütün kırgınlık gider ve toplumsal bir barış gelir. Programımıza iştirak ettiğiniz için hepinize teşekkür ediyorum. İnşallah önümüzdeki yıllarda nice ramazanlarda buluşmak dileğiyle hepinize teşekkür ediyorum. Dedi.

Dünyada Gerçekten Türkiye Bir umut olma Yolunda Devam ediyor

Malatya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Ercan Turan; Öncelikle cenabı hakka şükürler olsun burada ağız tadıyla huzurlu bir şekilde bir iftar programını gerçekleştirmeyi bizlere nasip etti. Cenabı Hakk daha nice iftar programlarını hep beraber huzurla geçirmeyi nasip etsin. Ülkemizin dünyanın hali ortada dünyada gerçekten ülkemiz bir umut olmaya devam ediyor. Malatyamız ‘da  üstüne düşeni her zaman yaptı ve yapıyor. Malatya Deyince bir çok şey akla gelebilir ama malatya deyince esenlik akla geliyor esenlik deyince güven ve kalite akla geliyor. Burada siz değerli mensuplarımızın çok büyük emeği var sizlere çok teşekkür ediyorum. Bu başarı hikayesinde herkesin çorbada tuzu var. Esenlik bizim önemli bir amiral gemimiz gurur kaynağımız çağın gerekliliklerine çok hızlı bir şekilde uyum sağlıyor hemen hemen her sektörde faaliyet gösteriyor ve bu sektörde sosyal tesisler de  faaliyet göstermesinin en büyük sebebi  güven unsurudur. Malatyadan kazanıyor malatya ya harcıyor dedi. Hep bir şekilde özümüze yönelik yapmış olduğu faaliyetlerle gelişimimize katkı sağlıyor.Bir çivi bir nal kurtarır, bir nal bir at kurtarır, bir at bir ordu bir vatan kurtarır. İnsan yaptığı iş kadar büyüktür ve niyeti kadar büyüktür iyi niyetli yaptığımız her çalışmada allahuteala bizi başarıya ulaştıracaktır. Cenabı haktan iftarlarımız kabul olmasını temenni ediyor saygı ve sevgilerimi sunuyorum. dedi

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 227
Bu Ay : 3200
Toplam : 3200

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom