Güvenlik için bütün tedbirler alınıyor

Malatya Büyükşehir Belediyesi, Karakaya Baraj Gölü üzerinde vatandaşların can ve mal güvenliğinin sağlanması için tüm tedbirleri alıyor.

Güvenlik için bütün tedbirler alınıyor Malatya Haber

Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Dairesi Başkanlığı tarafından Karakaya Baraj Gölü üzerinde kayıt altına alınan ulaşım ve balıkçı tekneleri, rutin bir şekilde denetlenerek, olası eksikliklerin giderilmesi için işlemler yapılıyor.

Konu ile ilgili olarak verilen bilgilere göre, geçtiğimiz aylarda Denetim Teknesi alan Büyükşehir Belediyesi, yolcu ve balıkçı teknesi trafiğinin yoğun olduğu Karakaya Baraj Gölü üzerinde yolcu ve balıkçı teknelerini denetliyor.

Kayıt altına alınan teknelerin yanı sıra kaçak teknelerin kayıt altına alınarak can ve mal güvenliğinin en üst seviyeye çıkarılması için yoğun gayret sarfeden Büyükşehir Belediyesi, oluşturduğu ekip ile baraj üzerinde gün boyu denetimler yapıyor.

Her gün farklı bölgelerde yapılan denetimlerde; teknelerin kayıt bilgileri, can yelekleri, can simitleri,yangın tüpleri, tekne karinası gibi kontrolleri yapılarak seyirlerin emniyetli bir şekilde sağlanması hedefleniyor.

Denetimler sırasında ayrıca, kayıtsız, vizesiz, evraksız tekneler de kayıt altına alınırken, avlanan balıkçılara da gerekli bilgilendirme ve uyarılar yapılıyor.

Verilen bilgilerde denetimlerin sürekli devam edeceği belirtilerek, baraj üzerinde faaliyet gösteren teknelerin gerek can ve mal güvenliğinin sağlanması gerekse de mağduriyet yaşamamaları için belirtilen kriterlere uymaları istendi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 183
Bu Ay : 7820
Toplam : 7820

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom