23 Mayıs günü konser verilecek

Malatya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi bünyesinde kurulan Konservatuvar tarafından konser verilecek.

23 Mayıs günü konser verilecek Malatya Kültür-Sanat

Büyükşehir Belediyesi’nin 4 korosunun yıl içerisinde verdiği konserlerin yanısıra konservatuvar ekibince de konserler düzenlenecek.

Sanat Galerisi Çok Amaçlı Salonu’nda düzenlenecek konsere sevilen Türk Müziği eserleri seslendirilecek. “Kırmızı Gül Demet Demet” adlı ilk konser, 23 Mayıs 2017 Salı günü saat 20.00’da başlayacak. Konsere tüm sanatseverlerin davetli olduğu bildirildi.

4 koro, Sanat hayatına katkı sunuyor

Kültür- sanat hayatına önemli katkılar sunan Malatya Büyükşehir Belediyesi tarafından Kültür ve Sosyal İşler Dairesi bünyesinde önceki yıllarda kurulan 4 farklı koronun icra ettiği konser programları yıl içerisinde vatandaşlarla buluşuyor. Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği, Türk Tasavvuf Musikisi ve Çocuk koroları, konser programlarıyla vatandaşların takdirini topluyor. Kısa süre önce kurulan Malatya Büyükşehir Belediyesi Türk Müziği Konservatuvarı tarafından da verilecek konserler ile sanat hayatına bir katkı daha sunulmuş olacak.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 671
Bu Ay : 1406
Toplam : 1406

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom