Anneler günü etkinliği yoğun ilgi gördü

Malatya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi tarafından düzenlenen çeşitli etkinliklerle Anneler Günü kutlandı.

Anneler günü etkinliği yoğun ilgi gördü Malatya Haber

İlk olarak Büyükşehir Kültür ve Sosyal İşler Dairesi ekiplerince Malatya Huzurevi’ne bir ziyaret gerçekleştirildi. Huzurevi’nde kalan annelerin gününü kutlayan personeller, gül takdim ederek çeşitli hediyeler verdiler. Huzurevi Anneleriyle sohbet eden personeller, babaları da unutmadı. Onlara da çeşitli hediyeler vererek sohbet ettiler.

200 çocuk Annesi için boyama yaptı

Anneler Günü kutlamaları kapsamında Büyükşehir Belediyesi Sanat Galerisi’nde de “Annemi Seviyorum Hediyemi Boyuyorum” etkinliği düzenlendi. Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi ekipleri, bu etkinlik için daha önce okullarda, anneleriyle birlikte çocukların fotoğraflarını çekti. Ücretsiz olarak düzenlenen etkinlik kapsamında tabedilen fotoğraflar çocuklara verildi. Ayrıca etkinlik saatinde hazırlanan ve üzerinde “Canım Annem” yazan ahşap fotoğraf çerçevesi ile boyama araç gereçleri hazırlandı.

Yüzlerce çocuğun katıldığı etkinlikte, çocuklar anneleri için gönüllerince fotoğraf çerçevesini boyadılar. Daha sonra çerçeveye yerleştirilen anne-çocuk fotoğraflarını annelerine hediye ettiler.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 52
Bu Ay : 7175
Toplam : 11924

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom