Yazarlarımız kitaplarını imzaladılar

6. Malatya Anadolu Kitap ve Kültür Fuarı’na malatyatyam.com yazarları imza günleri, söyleşiler ve sohbetleriyle katılıp destek verdiler.

Yazarlarımız kitaplarını imzaladılar Malatya Kültür-Sanat

6. Malatya Anadolu Kitap ve Kültür Fuarı’na yazarlarımız da imza günleri, söyleşiler ve sohbetleriyle katılıp destek verdiler. Necmettin EVCİ, Necip CENGİL, Şevket BAŞIBÜYÜK, Nilüfer Zontul AKTAŞ  ve Mehmet KUBAT  kitaplarını imzaladılar.

Fuarda yazarlarımız, Malatyalıların yoğun ilgisini gördü. Malatyalı kitapseverler, yazarlarımızla bol bol sohbet edip fotoğraf çektirdi. Binlerce kitabın imzalandığı imza günlerinde, yazarlarımız okumanın önemine dair birçok önerilerde bulunarak okuyucuları bilgilendirdi.

Malatya Valiliği ve Malatya Büyükşehir Belediyesi işbirliğiyle, Kültür A.Ş. tarafından organize edilen 6. ULUSALMALATYAANADOLU KİTAP FUARI,5-14 Mayıs’ta düzenlendi. Bu yılki tema 15 Temmuz Şehitleri’ydi.

Malatya Kitap Fuarı’na bu yıl birçok ünlü yazar katıldığı gibi, ünlü isimler de ilgi gösterdiler.

6. Malatya Anadolu Kitap ve Kültür Fuarı’na yazarlarımız da imza günleri, söyleşiler ve sohbetleriyle katılıp destek verdiler.

Fuar kapsamında yazarlarımızdan Prof. Dr. Mehmet KUBAT, 13 Mayıs Saat: 13:00’da Kitap Dünyası Yayınları tarafından düzenlenen imza gününde kitapseverlerle bir araya geldi.

 Yazarımız, Kur’an’da Tevhid, İslâm Mezhepleri Tarihi, Hasan el-Basrî Hayatı İlimî Kişiliği ve Kelâm İlmindeki Yeri, Malatî ve Kelâmî Görüşleri, Mevlana Halid-i Bağdadî –Sûfî Kelâmı-, İslâm İnanç Esasları, Hadisin İtikatta Delil Oluşu, Hayatı Kuşatan Yönleriyle Tevhid ve Kur’anî Çizgide Sünnet adlı kitaplarına sevenleri ve okurları için imza attı.

Malatya halkı ve çevre illerden gelen insanlarımızla bir araya gelmekten mutlu olduklarını ifade eden ünlü yazarlarımız, başta Malatya Valiliği ve Malatya Büyükşehir Belediyesi Kültür A.Ş. olmak üzere, fuarın düzenlenmesinde emeği geçen herkese teşekkür ettiler.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 277
Bu Ay : 277
Toplam : 277

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom