Maski'den 7/24 hizmet

Büyükşehir Belediyesi MASKİ Genel Müdürlüğü, şehrin 13 ilçesinin tüm mahallelerinde altyapı çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Maski'den 7/24 hizmet Malatya Haber

Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, içmesuyu, kanalizasyon ve yağmursuyu altyapı çalışmaları kapsamında dev projelerle şehrin altyapısı inşa edilirken bir yandan da 7 gün 24 saat lokal problemlere anında ve hızlı bir şekilde müdahale ediyor.

Büyükşehir Belediyesi MASKİ Genel Müdürlüğü, şehrin 13 ilçesinin tüm mahallelerinde altyapı çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.  Dev projelerle şehrin içmesuyu, kanalizasyon ve yağmursuyu altyapısı inşa ediliyor. Yeni altyapı projelerinin yanı sıra yılın her günü ve günün her saati MASKİ ekipleri tarafından lokal problemlere de anında ve hızlı bir şekilde müdahale ediliyor. Hemşehrilerimiz tarafından 7 gün 24 saat ulaşılabilen Alo 185 Çağrı Merkezini kesintisiz arayarak su ve kanalizasyona dair taleplerini, lokal problemleri, vidanjör ve kanal açımı gibi tüm işlemleri hızlı ve kolay bir şekilde yapabiliyor. Ekiplerimiz vatandaşlarımızdan gelen bildirimlere günün her saati anında ve hızlı bir şekilde müdahale ediyor. Şehir genelinde 12 içmesuyu, 9 kanalizasyon ve 3 kanal tıkama olmak üzere toplamda 24 ekip ile vatandaşlarımıza hizmet veriliyor. Hemşehrilerimize uzun yıllar hizmet verecek sağlam bir altyapı için 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet sunuyoruz.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 4
Bugün : 312
Bu Ay : 1630
Toplam : 1630

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom