Sesli Masallar 4 yayınlandı

Sesli Masallar serisi, youtube’da tıklanma rekorları kırıyor

Sesli Masallar 4 yayınlandı Malatya Eğitim

Sosyal ve kültürel etkinliklere büyük önem veren Malatya Büyükşehir Belediyesi, çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürüyor. Bu çalışmalar kapsamında daha önce Eflatun Cem Güney anısına ‘Sesli Masallar 1-2-3’ CD'sini çıkaran Büyükşehir Belediyesi şimdi de "Malatya'dan Masallar" alt başlığıyla “Sesli Masallar 4” eserini çıkardı.

Youtube’de 52 bin tık aldı

Konu ile ilgili olarak Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Dairesi Başkanlığı tarafından verilen bilgilere göre; ilki 2013 yılında çıkarılan "Sesli Masallar 1-2-3" eserlerinin ardından şimdi de "Malatya'dan Masallar" alt başlığıyla “Sesli Masallar 4” eserinin çıkarıldığı belirtildi. Şimdiye kadar çıkarılan "Sesli Masallar 1-2-3" eserlerinin www.youtube.com'da da yayınlandığı ve 52 bin kez tıklanarak rekor seviyede dinleyiciye ulaştığı kaydedildi.

Sanat Merkezi stüdyosunda eğitmen ve kursiyerler tarafından seslendirildi

Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı tarafından çıkarılan "Sesli Masallar" eserinin tamamının, Büyükşehir Belediyesi Sanat Merkezi dublaj stüdyosunda, Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatro’su (MBŞT) koordinatörlüğünde, Ses Eğitimi kursu eğitmen ve kursiyerleri tarafından seslendirildiği belirtildi.

“Sesli Masallar 4” CD'de Zıpır Mustafa, Mutlu Hayvanlar Ülkesi, Turuncu Çanta, Üç sihirli Söz, Pişmaniye'nin Dört Mevsimi, Malatya Güzeli, Mina'nın Püskürüğü, Minik Tavşan Ponçik masalları sesli olarak yer alıyor.

Çakır: İlimizin tanıtımına büyük katkı sağlıyor

"Malatya'dan Masallar" alt başlığıyla yayınlanan "Sesli Masallar" serisinin yoğun ilgi gördüğünü belirten, Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, ilimizin tanıtımında bu tür eserlerin büyük katkı sağladığını ve emeği geçen herkese teşekkür ettiğini ifade etti.

“Sesli Masallar 4” CD’sini temin etmek isteyenlerin Sanat Merkezi’nde bulunan, Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı Sanat Etkinlikleri Şube Müdürlüğü’ne müracaat etmeleri istendi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 70
Bu Ay : 70
Toplam : 70

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom