Duygularını el emeğine işlediler

Malatya Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğünce Kadın Konuk Evinde kalan kadınların yaptığı ‘Elimizin Emeği’ isimli el emeği, göz nuru ürünler sergilendi.

Duygularını el emeğine işlediler Malatya Kültür-Sanat

Kadın Konuk Evinde kalan kadınların yaptıkları ürünler sergilendi

Malatya Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü’nce 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla Kadın Konuk Evinde kalan kadınların tarafından yapılan ‘Elimizin Emeği’ isimli el emeği, göz nuru ürünler sergilendi.

Makro Alış Veriş Merkezinde düzenlenen serginin açılışını Malatya Vali Yardımcısı Miktat Alan Malatya Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Rasim Bulut ve Kadın Konuk evi çalışanları ile birlikte yaptı.Serginin açılışında konuşan Malatya Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Rasim Bulut, “Medeniyetimizintemel unsuru olan kadın toplumuzun yapı taş olan ailenin temelidir. Kadınlarımız eğitimden sağlığa, siyasal yaşamdan iş dünyasına kadar üstlendikleri sorumluluklarla ülkemizin geleceğe güvenle bakmasının teminatı olmuşlardır. Bugün burada Kadın Konuk Evinde kalan kadınlarımızın yaptıkları el emeği, göz nuru ürünlerin sergisinin açılışı için bulunuyoruz. Hayatımıza emekleriyle ve değerleriyle anlam katan tüm dünya kadınlarının 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü tebrik ediyor, sağlık, huzur ve mutluluklar diliyorum” diye konuştu.

Yapılan açılışın ardından Vali Yardımcısı Miktat Alan, İl Müdürü Rasim Bulut ve beraberindekiler sergiyi gezdi. Sergilenen ürünler hakkında bilgiler aldı. Daha sonra ValiYardımcısı Alan sergi çıkışı hatıra fotoğrafı çektirdi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 217
Bu Ay : 3190
Toplam : 3190

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom