Eğitime yapılan yatırım en doğru yatırımdır

Darende Yenice Ortaokulu Öğrencileri Başkan Çakır’ı makamında ziyaret etti.

Eğitime yapılan yatırım en doğru yatırımdır Malatya Haber

Darende Yenice Ortaokulu Müdür Yardımcısı Cansu Özer, beraberinde öğretmen ve öğrencilerden oluşan bir heyet ile birlikte Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır’ı makamında ziyaret ettiler.

Malatya’ya bir gezi programı düzenlediklerini belirten Müdür Yardımcısı Cansu Özer, Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır’a kendilerini kabul ettiği için teşekkür etti.

Her zaman öğrencilerimizin yanında olmaya çalışıyoruz

Darende Yenice Ortaokulu öğretmen ve öğrencilerini ağırlamaktan büyük bir mutluluk duyduğunu belirten Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, yapılan en büyük yatırımın eğitime ve çocuklara yapılan yatırım olduğunu söyledi.

Çakır, “İlimizin gelişmesi ve daha sağlıklı büyümesi için alt ve üst yapı çalışmalarına büyük önem veriyoruz. Yapılan en büyük yatırımın eğitime ve çocuklara yapılan yatırım olduğuna inanıyorum. Uzun vadede baktığımız zaman eğitime yapılan yatırımın en doğru yatırım olduğu görülmektedir. Büyükşehir Belediyesi olarak Malatya genelinde birçok noktada açmış olduğumuz Semt Konakları, Külliye, Sanat Merkezi gibi tesislerle çocuklarımızın yanında olmaya gayret gösteriyoruz. Eğitim merkezlerimizde 2500 öğrencimiz sınavlara hazırlanmaktadır. Ayrıca birçok branşta her yaştan vatandaşımıza kurslar verilmektedir. Kurslarımıza 7’den 77’ye herkes katılıyor. Temel amacımız çocuklarımızın daha sosyal olması, kültürel faaliyet ve sportif aktiviteler içerisinde olmasıdır.

Büyükşehir Belediyesi olarak her zaman imkânlar dâhilinde okullarımızın eksikliklerine katkı sağlamaya çalışıyoruz” şeklinde konuştu.

Ziyaret sırasında öğrenciler tarafından yapılan bir tablo Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır’a hediye edilirken, Başkan Çakır da öğretmen ve öğrencilere çeşitli hediyeler verdi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 12
Bugün : 369
Bu Ay : 3013
Toplam : 3013

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom