Yazarlarımız ile buluştuk

malatyam.com yazarları tanışma toplantısında bir araya geldi. Katılımcılar, yazar olmanın sorumuluğu ve yeni yazarların yetişmesi üzerine istişarede bulundular.

Yazarlarımız ile buluştuk Malatya Kültür-Sanat

2003 yılından beri yayın hayatına devam eden malatyam.com haber sitesi, 2009 yıldan itibaren el değişerek Abuzer Yalçın'ın sahipliğinde mevcut yapısı ile günümüze kadar yayınını  devam etti.

1990 lı yılların haftalık “Yeni Ses Gazetesi” deneyimi  ve güncellenmiş bakışı üzerine yayın yapan Malatya Haber Portalı- malatyam.com,  Malatya'nın tanıtımı yanında Türkiye ve dünyada olan gelişmeleri de okuyucularına ulaştırmayı sürdürdü.

Malatya Haber Portalı’nın günümüze kadar yayınına devam etmesinde okuyucusu ile bütünleşen yazarların katkısı çok önemli yer tutmaktaydı.

Bu anlamda yirmiye aşkın  yazar kadrosu, deneyimli birikimi  ile yeni yazarların ortaya çıkmasında adeta bir okul görevi gören bu fedakar ekip, BİLSAM Toplantı Salonunda kahvaltılı tanışma toplantısında buluştular.

malatyam.com’un imtiyaz sahibi Abuzer Yalçın, katılımlarından dolayı yazarlarına ve misafirlerine teşekkür etti. Toplumsal-insani değerlerin korunması ve sürdürülmesinde, değerli görüşleri ile toplumu bilinçlendiren kişilerin susmaması, yazması gerektiğini vurguladı.

Katılımcılar deneyim ve anılarını paylaştılar. Yeni yazarların çıkmasının önemine vurgu yapıldı. Çeşitli nedenlerden dolayı katılamayanlarla da tanışmak dileğinde bulundular.

Kaynak: Özel Haber - Malatyam
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 197
Bu Ay : 1515
Toplam : 1515

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom