Muş'tan Malatya'ya Gönül Köprüsü projesi

AK Parti tarafından başlatılan Gönül Köprüsü projesi kapsamında Muş’tan Malatya’ya gelen 40 öğrenci, Malatya Büyükşehir Belediyesini ziyaret etti.

Muş'tan Malatya'ya Gönül Köprüsü projesi Malatya Güncel

AK Parti tarafından başlatılan Gönül Köprüsü projesi kapsamında Muş’tan Malatya’ya gelen 40 öğrenci, Malatya Büyükşehir Belediyesini ziyaret etti. Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Ercan Turan tarafından kabul edilen çocuklara tablet hediye edildi.

Muş’tan gelen öğrenciler daha sonra Büyükşehir Belediyesi Sanat Merkezi’ni gezdi. MABESEM Tiyatro kursiyerlerinin gösterilerini de izleyen öğrenciler, etkinliklere olan beğenilerini belirttiler.

Muş Milli Eğitim Müdürlüğü’nün organizasyonunda Malatya’ya gelen ortaokul ve lise öğrencileri, Sanat Merkezi’ndeki kurs atölyelerini tek tek gezdi. Yapılan çalışmaları ilgiyle gözleyen öğrenciler, atölyeleri oldukça beğendiler. Daha sonra Büyükşehir Belediyesi Sanat Galerisi Salonu’nda tiyatro gösterimi izlendi.

“Kumpanya HoşMuş” adlı ve misafir öğrencilere özel olarak düzenlenen etkinlik kapsamında Meddah gösterisi, ortaoyunu, MABESEM tiyatro kursiyerlerinin doğaçlama performansları ve türkü dinletisi gerçekleştirildi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 1
Bugün : 1
Bu Ay : 1
Toplam : 1

Son Eklenen Firmalar

Malatya Metro Market

FİRMA DETAYI

Malatya Yorgan Yıkama ve Köpüme

FİRMA DETAYI

Simge Teknik Servis

FİRMA DETAYI

Kardeşler Sakatat Asis Et Gıda

FİRMA DETAYI

Ağabey Deri

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom