Büyükşehirin birçok işi bu masada çözümleniyor

Malatya Büyükşehir Belediyesi Süper Hizmet Masası, 2016 yılında 66 bini rehberlik olmak üzere toplamda 89 bin vatandaşa hizmet verdi.

Büyükşehirin birçok işi bu masada çözümleniyor Malatya Haber

BÜYÜKŞEHİR’DE SÜPER HİZMET MASASIYLA ANINDA ÇÖZÜM

Vatandaş odaklı hizmetler üreten Malatya Büyükşehir Belediyesi,Süper Hizmet Masası’yla vatandaşlardan gelen öneri,talep ve şikâyetlere hızlı çözümler üretiyor. Malatya Büyükşehir Belediyesi giriş katında vatandaşları karşılayan Süper Hizmet Masası, 2016 yılında 66 bini rehberlik olmak üzere toplamda 89 bin vatandaşa hizmet verdi.

Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Dairesi Başkanlığı bünyesinde hizmet vermekte olan Süper Hizmet Masası,2016 yılında da vatandaşlara güleryüzlü hızlı hizmetler sundu. Vatandaşlardan gelen istek ve şikâyetler yüzde 96 oranında çözüme kavuşturuldu.

89 bin kişiye hizmet verildi

Konuyla ilgili olarak verilen bilgilere göre, kendi alanında örnek bir kurumsal danışmanlık hizmeti veren Malatya Büyükşehir Belediyesi Süper Hizmet Masası, 2016 yılında toplamda 89 bin 251 kişiye çeşitli alanlarda hizmet verdi.

Belediye girişinde vatandaşları karşılayan Süper Hizmet Masası; 6258 kişiye sicil, 1294 kişiye numarataj, 7694 kişiye adres, 3527 kişiye iş başvurusu, 2467 kişiye dilekçe, 160 kişiye istek ve şikâyet, 965 kişiye telefonla rehberlik, 66.886 kişiye de rehberlik hizmeti verirken, 160 istek ve şikâyetin 154’ünü sonuçlandırarak, yüzde 96 gibi bir başarı elde etti.

Günlük ortalama 350 kişiye hizmet veriliyor

2009 yılında faaliyete geçen ve mesai saatleri dâhilinde hafta içi hizmet veren Büyükşehir Belediyesi Süper Hizmet Masası, günlük ortalama 350 vatandaşa hizmet veriyor. Vatandaşların ilk uğrak yeri olan Süper Hizmet Masası; vatandaşlara rehberlik hizmetinin yanısıra, sicil, borç sorgulama, iş başvurusu,İş-Kur iş başvurusu, numarataj tahakkukları, adres güncelleme,dilekçe yazımı ile talep, şikâyetve önerileri ile ilgili olarak vatandaşlara hızlı ve güler yüzlü hizmetler veriyor.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 646
Bu Ay : 3130
Toplam : 3130

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom