MABESEM'den çifte etkinlik

MABESEM tarafından 20 Ocak Cuma günü “Anadolu'dan Türküler” konseri, 21 Ocak Cumartesi Mısra&Pena Şiir ve Müzik Dinletisi olarak düzenlenecek.

MABESEM'den çifte etkinlik Malatya Kültür-Sanat

Malatya Büyükşehir Belediyesi Sanat ve Eğitim Merkezleri (MABESEM) tarafından 20 Ocak Cuma günü “Anadolu'dan Türküler” konseri, 21 Ocak Cumartesi Mısra&Pena Şiir ve Müzik Dinletisi olarak düzenlenecek.

Malatya Büyükşehir Belediyesi 2017 yılı kültürel etkinlikler çerçevesinde bir konser ve bir şiir dinletisi düzenleyecek.

20 Ocak Cuma günü Konser

Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Dairesi Başkanlığı tarafından verilen bilgilere göre Büyükşehir Belediyesi, Türk Halk Müziği Korosu tarafından 20 Ocak Cuma günü “Anadolu'dan Türküler” konulu bir konser düzenlenecek. Şef Yaşar Büyükyolcu yönetimindeki konser, saat 19.00’da Kongre ve Kültür Merkezi’nde düzenlenecek.

21 Ocak Dinleti

21 Ocak Cumartesi günü ise yine MABESEM tarafından şiir ve müzik dinleti programı gerçekleştirilecek. MABESEM bünyesindeki Gitar, Tiyatro ve Ses Eğitimi kursiyerleri tarafından düzenlenecek olan Mısra&Pena Şiir ve müzik dinletisi ise saat 19.00’da Sanat Merkezi Salonu’nda yapılacak.

“Anadolu'dan Türküler” konseri ile Mısra&Pena Şiir ve müzik dinletisinin ücretsiz sunulacağı ve tüm vatandaşların davetli olduğu belirtildi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 648
Bu Ay : 3132
Toplam : 3132

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom