Doğanyol'a cenaze aracı desteği

Malatya Büyükşehir Belediyesi, İlçe belediyelerine lojistik destekler vermeye devam ediliyor.

Doğanyol'a cenaze aracı desteği Malatya İlçe

Malatya Büyükşehir Belediyesi tarafından İl genelinde vatandaşların hizmetlere kolay erişimini sağlamak amacıyla İlçe belediyelerine lojistik destekler verilmeye devam ediliyor. Bu kapsamda Doğanyol’da ihtiyaç duyulan Cenaze Nakil Aracı temin edilerek tahsis edildi.

Malatya Büyükşehir Belediyesi tarafından Doğanyol İlçe Belediyesi’ne Cenaze Nakil Aracı verildi. Araç, Büyükşehir Belediyesi Sağlık ve Sosyal Hizmetler Dairesi tarafından Doğanyol Belediye Başkanı’na teslim edildi.

Sağlık ve Sosyal Hizmetler Daire Başkanı Ziya Kesriklioğlu, Doğanyol Belediye Başkanı Recep Gülbey’e aracı teslim etti. Aracın ruhsat ve anahtarını Başkan Gülbey’e teslim eden Kesriklioğlu, “Bilindiği gibi Büyükşehir Belediyemiz mezarlık hizmetlerinde İlçe belediyelerimize lojistik destek sağlamaktadır. Bu kapsamda cenaze defninde kullanılan sal ve baş taşı; kefen; mezarlıkların etrafının tel örgü ile çevrilmesi; yeni mezarlık tahsisi ve mevcut olanların planlanmasının yanısıra cenaze nakil hizmeti vermektedir. Yine bu kapsamda Büyükşehir Belediye Başkanımızın talimatlarıyla Doğanyol’un ihtiyaç duyduğu aracı temin ederek kendilerine teslim ediyoruz. Hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Başkan Çakır’a teşekkür

Doğanyol Belediye Başkanı Recep Gülbey de aracın tahsis edilmesinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Doğanyol Belediyemizin bütçe imkanları kısıtlı olduğundan dolayı böyle bir desteğe ihtiyacımız vardı. Artık Doğanyollu vatandaşlarımızın acılı günlerinde yaşanan bu araç sıkıntısı ortadan kalkmış oldu. Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Ahmet Çakır ve ekibine teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 156
Bu Ay : 9036
Toplam : 9036

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom