Malatya'da Ortak Değerler Platformu terörü kınadı

İslam ümmetini düzenli ordularıyla dize getiremeyen emperyalistler, son dönemlerde kiralık örgütler veya ekonomik oyunlarla boyun eğdirmeye çalışıyorlar.

Malatya'da Ortak Değerler Platformu terörü kınadı Türkiye-Dünya

Bildiğiniz üzere dünakşam saatlerinde ülkemizin istikrar, istiklal, huzur ve güvenine yönelik menfur bir saldırı gerçekleşti. İstanbul’da Vodafone Arena Stadyumu’nda gerçekleştirilen karşılaşmadan sonra başta güvenlik güçlerimiz olmak üzere bütün vatandaşlarımıza yönelik iki ayrı noktada çok alçak birsaldırı gerçekleşmiş ve an itibariyle büyük çoğunluğu Çevik-Kuvvet Polisleri olmak üzere 40’a yakın insanımız hayatını kaybetti, 200’e yakın insanımız da yaralandı.

      Dünya, bu menfur olayla terörün her türlü değer ve ahlak ilkelerini çiğneyen vahşi yüzüne bir kez daha tanık oldu. İslam ümmetini düzenli ordularıyla dize getiremeyen emperyalistler, son dönemlerde kiralık örgütler veya ekonomik oyunlarla boyun eğdirmeye çalışıyorlar. Bu ümmet, özellikle Ülkemiz, ne zaman geleceğe yönelik olumlu bir adım atsa, halkımızın önüne örgütleri eliyle kan, vahşet ve kaos getirilmektedir. Son yıllarda defalarca yaşadığımız bu tür alçak saldırıları yapan terör örgütlerinin adının ve yönteminin herhangi bir önemi yoktur. PKK’sı, DEAŞ’ı ve FETÖ’sü ile tüm terör örgütleri aynı amaç için ülkemize ve ümmetimize saldırmaktadır. Allah’ın yardımıyla ülke ve millet olarak terörün, terör örgütlerinin ve elbette ki uzun bir süredir bu terör örgütlerini besleyen, finanse eden, onlara silah ve lojistik destek sağlayan emperyalist güçlerin bütün tezgâhlarına karşı mücadele edeceğimizi açıkça ifade ediyorve onları hezimete uğratacağımıza inanıyoruz.

      Biz oynanan oyunların farkındayız ve üstesinden gelecek dirayete ve cesarete sahibiz. 28 Şubat’ı, 17-25 Aralık provakasyonlarını ve 15 Temmuz darbe kalkışmasını püskürttüğümüz gibi dün gece Beşiktaş’ta verdiğimiz kayıplarımızdan kaynaklanan yaramıza, tuz basarak yüreğimize gömecek, emanetlerine sahip çıkacak ve uğruna hayatlarını verdikleri insani ve İslami değerleri hayatımızın amacı haline getirerek düşmanlarımızın her türlü beklentilerini boşa çıkaracağız.

    Bu vesileyle ORTAK DEĞERLER PLATFORMU ve Malatya‘da faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşları olarak  her türlü terör eylemini ve arkasındaki güçleri nefretle kınıyor ve şehitlerimize Allahtan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz. Bütün milletimizin ve ümmetimizin başı sağ olsun. Katılımlarınızdan ötürü hepinize teşekkür ediyoruz.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 4
Bugün : 169
Bu Ay : 9049
Toplam : 9049

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom