Büyükşehir Belediye meclisi toplandı

Malatya Büyükşehir Belediye Meclisi Aralık ayı toplantısı 9 Aralık Cuma günü Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır Başkanlığında yapıldı.

Büyükşehir Belediye meclisi toplandı Malatya Haber

Saat 14.00’de Büyükşehir Meclis Salonu’nda Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından, gündem maddeleri arasında yer alan bazı maddeler görüşülerek karara bağlanırken bazı maddeler bir sonraki toplantıya, bazı maddelerde ilgili komisyonlara havale edildi.

 Gündem maddeleri arasında yer alan Battalgazi İlçesi, Çamurlu Mahallesi 4660 ada 7 nolu parseldeki Büyükşehir Belediyesine ait olan 5552,29 m2’lik hissenin İmar Uygulama Planındaki amacına uygun olarak kullanılmak üzere Battalgazi Belediyesine 25 yıllığına devri ile ilgili gündem maddesi kabul edildi.

 Ayrıca İlçe Belediye Meclislerinin imar değişiklikleri ile ilgili almış oldukları meclis kararları da Büyükşehir Belediye Meclisi tarafından görüşülerek karara bağlandı.

 Gündem maddelerinin görüşülmesinin ardından söz alan CHP Grup Sözcüsü Ali Kuşcu, Malatya Büyükşehir Belediyesinin sürdürülebilir enerji alanındaki yatırımlarından ÇöpgazElektirik Enerjisi Üretme Projesi ile ‘Sürdürebilir Enerji Yatırımları Üstün Başarı Ödülü’ ne layık görülmesinden dolayı emeği geçenlere teşekkür etti.

 II. Birleşim 14 Aralık’ta

 Malatya Büyükşehir Meclisi, Aralık Ayı toplantısının II. Birleşimini 14 Aralık Çarşamba günü saat 14.00’de yapmayı kararlaştırdı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 501
Bu Ay : 7647
Toplam : 7647

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom