Dostluğun sembolüne vefa

Fethi Gemuhluoğlu, ölümünün 40. yıldönümü anısına Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi tarafından düzenlenecek sempozyumla anılacak.

Dostluğun sembolüne vefa Kültür-Sanat

Malatya’nın önemli değerlerinden ve dostluk üzerine söylevleriyle bilinen gönül insanı Fethi Gemuhluoğlu, ölümünün 40. yıldönümü anısına Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi tarafından düzenlenecek sempozyumla anılacak.

Ramada Plaza Altın Kayısı Oteli’nde 7 Aralık Çarşamba günü gerçekleştirilecek sempozyum, saat 09.30’da düzenlenecek açılış programıyla başlayacak. Gemuhluoğlu ile ilgili bir belgeselin de gösterileceği açılış programının ardından Mahmut Bıyıklı’nın yöneteceği ilk oturum düzenlenecek. Ahmet Haluk Dursun, Ali Gemuhluoğlu ve Sadık Yalsızuçanlar’ın sunum yapacağı ilk oturumun ardından öğleden sonra saat 13.30’da Bünyamin Yılmaz’ın yönetiminde ikinci oturum gerçekleştirilecek. İkinci oturumda Şerif Aydemir, Mustafa Özçelik, Ebubekir Kurban ve Yrd. Doç. Dr. Mehmet Yalçın Yılmaz; Fethi Gemuhluoğlu’nu anlatacaklar.

Saat 15.00’de başlayacak üçüncü ve son oturum ise Fatma Gülşen Koçak’ın yönetiminde ve Dr. Timuçin Çevikoğlu, Haluk Cömertoğlu, Meryem Aybike Sinan ile Prof. Dr. Hüseyin Algül’ün katılımlarıyla gerçekleştirilecek.

Program kapsamında ayrıca Fethi Gemuhluoğlu Fotoğraf Sergisi de açılacak.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet