Kasım ayı meclis toplantısı gerçekleşti

Büyükşehir Belediye Meclisi Kasım ayı toplantısı II. birleşimi, 16 Kasım Çarşamba günü Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Şefik Şengün başkanlığında yapıldı.

Kasım ayı meclis toplantısı gerçekleşti Malatya Haber

Saat 14.00’de Büyükşehir Meclis Salonu’nda yapılan toplantıda, gündem maddeleri arasında yer alan bazı maddeler görüşülerek karara bağlanırken bazı maddeler bir sonraki toplantıya, bazı maddeler ise ilgili komisyonlara havale edildi.

 Gündem maddeleri arasında yer alan mülkiyeti Malatya Büyükşehir Belediyesine ait olan Yeşilyurt İlçesi Yaka Mahallesi sınırları içerisinde yer alan Yeni Hal Kompleksinde bulunan 40 m2’lik bağımsız bölümün sürücü kursları eğitimleri sırasında kursiyerlerin ve eğitmenlerin kullanması amacıyla Lavabo/WC olarak hizmeti vermesi için 25 yıllığına İl Milli Eğitim Müdürlüğüne tahsisi hakkındaki Emlak ve İstimlak Dairesi Başkanlığının teklifi görüşülerek kabul edildi.

 MASKİ Genel Müdürlüğünün Darende, Yazıhan, Doğanşehir ve Battalgazi ilçelerinde kanalizasyon işi ile Akçadağ, Yazıhan ilçelerinde bazı mahallelerde yapılacak olan içmesuyu çalışmalarında kullanılacak kredi için Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır’a yetki verilmesine ilişkin gündem maddesi kabul edildi.

 Hekimhan Meclis Üyesi Nevzat Kızılaslan’ın meclis üyeliğinden istifasının ardından boşalan, Çevre ve Sağlık Komisyonu ile Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonuna Emin Kızılaslan’ın seçilmesine ilişkin gündem maddesi de görüşülerek karara bağlandı.

 III. Birleşim 23 Kasım’da

 Malatya Büyükşehir Belediye Meclisi, Kasım Ayı toplantısının III. Birleşimini 23 Kasım Çarşamba günü saat 14.00’de yapmayı kararlaştırdı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 541
Bu Ay : 8437
Toplam : 13186

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom