MADEM eğitim semineri başlatıldı

Malatya Büyükşehir Belediyesi Aile Danışma ve Destek Merkezi (MADEM) tarafından yeni dönem eğitim seminerleri başlatıldı.

MADEM eğitim semineri başlatıldı Malatya Eğitim

Eğitim-Öğretim dönemi boyunca yoğun olarak sürdürülen seminerler kapsamında öğrencilerle velilere yönelik programlar düzenleniyor.

Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi bünyesinde hizmet veren MADEM tarafından Malatya’nın sosyal yapısına katkı verilmeye devam ediliyor. 2012 yılından bu yana MADEM Eğitimcileri tarafından şehir genelinde yoğun olarak sürdürülen seminerler, özellikle aile yapısını güçlendirmeyi amaçlıyor. Yeni dönemde de başlatılan seminer programları kapsamında anaokulları dahil olmak üzere ilk ve ortaöğretim kurumlarında sunumlar yapılıyor.

Bir hafta içerisinde; Rahmi Akıncı, Hatunsuyu Çiçek, Dilek Örenönü ve Hanımınçiftliği ilkokulları ile Battalgazi Şehit Erdal Alpkılıç Ortaokulu ve Liderler ile Şehit Atilla Aydoğdu Anaokullarında toplam 9 seminer programı düzenleyen MADEM Eğitmenleri, ayrıca Büyükşehir Belediyesi’ne ait Şehit Engin Tilbaç Eğitim Merkezi’nde seminer verdiler. Öğrenci ve velilere ayrı ayrı programlar düzenleyen MADEM Görevlileri tarafından Başarıyı Artırmada Anne-Baba Rolü; Verimli Ders Çalışma Teknikleri; Çocuklarda Görülen Davranış Bozuklukları; Aile İçi İletişim; Okul Başarısında Ailenin Rolü; Motivasyon konuları anlatılıyor.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 418
Bu Ay : 1673
Toplam : 1673

Son Eklenen Firmalar

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI

Lojman Taksi

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom