Kasım Ayı Meclis Toplantısı gerçekleştirildi

Belediye Meclisi Kasım ayı toplantısının 1. Birleşimi, 9 Kasım Çarşamba günü saat 14.00’de Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır Başkanlığında yapıldı.

Kasım Ayı Meclis Toplantısı gerçekleştirildi Malatya Haber

Malatya Büyükşehir Belediye Meclisi Kasım ayı toplantısının 1. Birleşimi, 9 Kasım Çarşamba günü saat 14.00’de Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır Başkanlığında yapıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından gündem maddelerinin görüşülmesine geçildi. Gündem maddeleri arasında yer alan bazı maddeler görüşülüp karara bağlanırken, Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır’ın başka bir program nedeniyle ayrılmasından sonra Meclis Toplantısı Meclis Başkan Vekili Hasan Göğüs başkanlığında devam etti.

Gündem dışı verilen tekliflerin okunup gündeme alınmasından sonra gündemdeki diğer maddelerin görüşülmesine geçildi. Gündem maddeleri arasında yer alan bazı maddeler bir sonraki toplantıya ertelenirken, bazı maddeler ise ilgili komisyonlara havale edildi.

Gündem Maddeleri arasında yer alan ve Mevcut Şehir Mezarlığı alanı içerisinde kalan Yeşilyurt İlçesi Çarmuzu Mahallesi 814 ada 7-8-9 nolu parsellere enerji depolama alanı fonksiyonu verilmesine ilişkin İmar ve Bayındırlık Komisyonu raporu oylanarak kabul edildi.

Turgut Özal Çocuk Parkı Kültür A.Ş’ye kiraya verildi

Gündem Maddeleri arasında yer alan ve Yeşilyurt İlçesi Çilesiz Mahallesinde bulunan Turgut Özal Çocuk Parkı içerisinde bulunan işletmelerin 5 yıllığına KDV hariç 5 bin lira karşılığında Kültür A.Ş.’ye kiraya verilmesi oylanarak kabul edildi.

ll. Birleşim 16 Kasım’da

Malatya Büyükşehir Meclisi, Kasım Ayı toplantısının ll. Birleşimini 16 Kasım Çarşamba günü saat 14.00’de yapmayı kararlaştırdı.

BELEDİYELER BİRLİĞİ MECLİS TOPLANTISI YAPILDI

Belediyeler Birliği Meclis Toplantısı Akçadağ Belediye Başkanı Ali Kazgan Başkanlığında toplandı.

Geçen toplantıya ait karar özetinin okunup kabul edilmesinin ardından, 2017 yılı Belediyeler Birliği Bütçesinin görüşülmesine geçildi. 2017 yılı Belediyeler Birliği bütçesinin 2 milyon 700 bin lira olarak belirlenmesi oylanarak kabul edildi.

KAYHİB MECLİSİ TOPLANDI

Karakaya Baraj Gölü Kültür ve Turizm Gelişim Bölgesi Alt Yapı Hizmet Birliği Meclis Toplantısı da Meclis Üyesi Mehmet Karaman başkanlığında toplandı.

KAYHİB Meclis toplantısında, Arguvan ve Darende ilçelerinin birliğe üyelikleri oylanarak kabul edildi. Ayrıca, KAYHİB’in 2017 yılı bütçesi de 1 milyon lira olarak belirlendi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 104
Bu Ay : 5298
Toplam : 5298

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom