Çakır, öğretmen ve öğrencileri ziyaret etti

Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, Yeşiltepe İmam Hatip Ortaokulu’nu ziyaret edip öğretmen ve öğrenciler ile bir araya geldi.

Çakır, öğretmen ve öğrencileri ziyaret etti Malatya Haber

8 Kasım Salı günü gerçekleşen ziyarete Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır’ın yanı sıra Yeşilyurt İlçe Milli Eğitim Müdürü Cemal Kalay ve Yeşiltepe Seyran Mahalle Muhtarı Zihni Dönmez de katıldı.

Yeşiltepe İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Hüseyin Kubal, okulları hakkında Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır’a bazı bilgiler verdi.

Geleceğin eğitimle şekilleneceğini belirten İlçe Milli Eğitim Müdürü Cemal Kalay ise, “Milli Eğitim Müdürlüğü olarak çocuklarımızın eğitimine büyük önem veriyoruz. Ülkemizin geleceği çocuklarımızın iyi bir eğitim almaları için Milli Eğitim camiası olarak yoğun bir gayret içerisindeyiz” dedi.

Çakır: Çocuklarımızı eğitirken vatan sevgisini de aşılamamız gerekiyor

Eğitimin üzerinde ciddi bir şekilde durulması gerektiğini belirten Başkan Çakır ise yaptığı konuşmada, “Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızı iyi bir şekilde yetiştirmeliyiz. Eğitim kadrosu ne kadar güçlü olursa o oranda güçlü ve eğitimli nesiller yetiştirmiş oluruz. Çocuklarımızı eğitirken vatan sevgisini de aşılamamız gerekiyor. Çocuklarımızın eğitimini sağlarken ailelerimize de büyük görevler düşmektedir. Güçlü ve eğitimli bir gelecek için ailelerimiz çocuklarına gerekli ilgi ve alakayı göstererek eğitime büyük katkı sağlayabilirler” şeklinde konuştu.

Yapılan konuşmaların ardından Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, öğrencilerle sohbet ederek fotoğraf çektirdi. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 43
Bu Ay : 5944
Toplam : 5944

Son Eklenen Firmalar

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI

Lojman Taksi

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom