Baro Başkan'ı, Çakır'ı ziyaret etti

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, Baro Başkanı Av. Enver Han’ı makamında kabul ederek bir süre görüştü.

Baro Başkan'ı, Çakır'ı ziyaret etti Malatya Haber

1 Kasım Salı günü gerçekleşen ziyaret sırasında konuşan Baro Başkanı Av. Enver Han, tekrar göreve seçilmeleri dolayısıyla Büyükşehir Belediyesi ile birlikte Malatya için neler yapabileceklerini istişare etmek istediklerini belirterek, “Biz hukukun üstün olduğuna, kuvvetler ayrılığına, yargının bağımsız olmasına, savunmanın bağımsız olmasına inanıyoruz. Sayın Belediye Başkanımızda her ifadesinde hukukun üstün olması gerektiğini ifade etmiştir. Büyükşehir Belediye Başkanımıza çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır ise, tekrar göreve seçilmesinden dolayı Baro Başkanı Av. Enver Han’ı kutladı.

Başkan Çakır, “Baro ve avukatlık camiası için bu yeni sürecin hayırlara vesile olmasını diliyorum. Baro’nun üstlenmiş olduğu görev ve sorumluluk çok önemli. Yargının bir ayağıda Baro’dur. İlimizdeki bütün Kamu Kurum ve Kuruluşları, Sivil Toplum Kuruluşları ile birlikte hareket ederek kentin sorunları için görüş alışverişinde bulunmaları çok önemli. Allah güzel hizmetler yapmayı nasip etsin” şeklinde konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 4
Bugün : 107
Bu Ay : 5301
Toplam : 5301

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom