TEOG öğrencilerine kitap yardımı

Malatya Büyükşehir Kent Konseyi Gençlik Meclisi Siirt’in Kurtalan ilçesinde bulunan Yenidoğan Ortaokuluna TEOG hazırlık kitabı yardımında bulundu.

TEOG öğrencilerine kitap yardımı Malatya Eğitim

Edinilen bilgiye göre Yenidoğan Ortaokulunda görev yapan öğretmenler tarafından ücretsiz olarak açılan TEOG hazırlık kursunda öğrencilerin kitaplarının olmadığı bilgisi üzerine Malatya Büyükşehir Kent Konseyi Gençlik Meclisi üyeleri kursa katılan yaklaşık 100 öğrenci için TEOG hazırlık kitapları temin ederek Siirt’e gönderdi.

Okulun kurs koordinatörü ve projede gönüllü olarak görev alan öğretmenler ise yaptıkları açıklamada “Gönderdiğiniz kitaplar öğrencilerimiz için adeta şifa oldu, emeği geçen herkese teşekkür ederiz” dediler.

Malatya Büyükşehir Kent Konseyi Gençlik Meclisi Yürütme Kurulu üyesi Erdi DALHANÇER yaptığı açıklamada “ Gençlik meclisi olarak bu tür projeleri geçmişte olduğu gibi bu dönemde de desteklemeye devam edeceğiz. Gençlik Meclisi faaliyetlerine her zaman destek veren Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Ahmet ÇAKIR’a ve Genel Sekreterimiz Sayın Abdullah PEKTAŞ’a teşekkür ederiz ” dedi


 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 10
Bugün : 439
Bu Ay : 762
Toplam : 762

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom