Uyanıklık yetmedi!..

Malatya'da piyasadan toplatılan 100 bin TL tutarındaki zayıflama ilaçlarını tanıdığı bir başkasına saklatan şahıs, sigorta şirketinden para almak için hırsızlık ihbarında...

Uyanıklık yetmedi!.. Malatya Asayiş

Malatya'da medikal işleri yapan A.T.S. adlı şahıs, polise başvurarak Saray Mahallesi'ndeki işyerinde hırsızlık olduğunu ve toplam 100 bin TL tutarındaki zayıflama ilacı ile cinsel gücü arttırıcı ilaçlarının çalındığını belirterek şikayetçi oldu.
Asayiş Şubesi Hırsızlık Büro ekipleri hırsızlık olayı ile ilgili olarak yaptığı incelemede ve araştırma sonucunda, A.T.S.'nin şikayette bulunduğu tarihten 1 hafta önce işyerini sigorta şirketine sigortalandırdığını ve çalınan ilaçlarında piyasadan toplatıldığını tespit etti. Ekipler, işyerine yakın bölgelerdeki güvenlik kamerasında yaptığı incelemede işyerindeki ilaçların bir otomobil ile götürüldüğünü de belirledi.
Yapılan araştırmayı sonuçlandıran polis, A.T.S.'nin ilaçları M.Z.S. adlı şahısa işyerini anahtarını vererek aldırdığını belirledi.
Soruşturma sonucunda "Suç uydurma ve nitelikli sigorta dolandırıcılığı" iddiası ile adli makamlara sevk edilen A.T.S. ve M.Z.S. isimli şahıslar tutuklandı.
 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 83
Bu Ay : 4512
Toplam : 4512

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom