Kadın Meclis üyeleri çalışmalarına başladı

Malatya Büyükşehir Kent Konseyi Kadın Meclisi üyeleri yeni çalışma dönemine Elazığ’a gezi düzenleyerek dönemin startını verdi.

Kadın Meclis üyeleri çalışmalarına başladı Bölge

Düzenlenen gezi programına Kadın Meclisi Başkanı Saliha Bulut, Kadın Meclisi Yürütme Kurulu Üyeleri ve Kadın Meclisi üyelerinden oluşan 50 kişilik bir grup katıldı.

Kadın Meclisi Başkanı Saliha Bulut, “Kadın Meclisi olarak 2016-2017 faaliyet dönemimizi piknikle başlatmak istedik. Bugün Elazığ ilimizin tarihi yerlerini gezdik. Yeni dönem öncesi bizim için bir enerji depolama gezisi oldu.” dedi.

Bulut, kadınların sosyal ve kültürel hayata katılımlarını artırmak için yaptıkları bilinçlendirme programlarının yanı sıra düzenlemiş oldukları kültürel geziler ile de bu katılımı desteklediklerini söyledi. Kadın Meclisi olarak sosyal ve kültürel gezilerin devam edeceğini ifade eden Bulut, desteklerinden dolayı Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır’a ve Kent Konseyi Genel Sekreteri Abdullah Pektaş’a teşekkür etti.

Kadın Meclisi üyeleri yapılan gezi programından duydukları memnuniyeti ifade ederek Kent Konseyi Genel Sekreterliğine teşekkür ettiler. Kadınlar düzenlenen gezide Harput Kalesi, Harput Çarşısı ve Sivrice’yi gezdiler.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Son Eklenen Firmalar

Fahrikayahan TAKSİ

FİRMA DETAYI

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom