İnönü eczacılık 14 yaşında

İnönü Üniversitesi Eczacılık Fakültesi, 2016-2017 Akademik Yılı nedeniyle düzenlediği “Tanışma Toplantısı” ile öğrencileri ve yöneticileri bir araya getirdi.

İnönü eczacılık 14 yaşında Malatya Eğitim

Eczacılık Fakültesinde Tanışma Toplantısı

Eczacılık Fakültesi konferans salonunda gerçekleştirilen toplantıya Rektör Prof. Dr. Ahmet Kızılay, Malatya Adli Tıp Kurumu Başkanı Prof. Dr. Osman Celbiş, Eczacılık Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Yılmaz Çiğremiş, Diş Hekimliği Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Selami Çağatay Önal, akademik, idari personel ve öğrenciler katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklâl Marşı’nın okunmasıyla başlayan toplantıda konuşan Rektör Prof. Dr. Ahmet Kızılay, 14 yıllık bir geçmişe sahip olan Eczacılık Fakültesinin başarılı çalışmalar yaptığını ancak bunun yeterli olmadığını belirterek önümüzdeki süreçte daha çok çalışarak fakültenin başarı seviyesini yukarılara taşımak zorunda olduklarını ifade etti. 2016-2017 Akademik Yılının huzurlu ve başarılı geçmesi temennisinde bulunan Prof. Dr. Kızılay, eczacılık mesleğinin önemine vurgu yaparak hem sahada hem de bilimsel arenada faaliyet gösterilen bu mesleğe sahip olabilmek için öğrencilerin çok çalışmaları gerektiğini söyledi.

Fakülte Dekanı Prof. Dr. Yılmaz Çiğremiş ise yaptığı konuşmada, öğrenciler ile iletişim kanallarının her zaman açık, kolay ve doğrudan ulaşılabilir olması amacıyla tanışma toplantısı düzenlediklerini belirterek öğrencilerin fakülte yöneticileri, akademik ve idari personelle bir araya gelmelerini sağladıklarını ifade etti.

Yapılan konuşmalardan sonra pasta ve çay ikramının yapıldığı alana geçen Rektör Prof. Dr. Kızılay öğrencilerle sohbet etti. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 499
Bu Ay : 7645
Toplam : 7645

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom