Her kesime hitap ediyoruz

Prof. Dr. Ahmet Kızılay, Büyükşehir Kent Konseyinin faaliyetlerini takip ettiğini ve çok başarılı çalışmalar yaptıklarını söyledi.

Her kesime hitap ediyoruz Malatya Eğitim

Malatya Büyükşehir Kent Konseyi Genel Sekreteri Abdullah Pektaş İnönü Üniversitesi Rektörlüğüne atanan  Prof. Dr. Ahmet Kızılay’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Büyükşehir Kent Konseyinin çalışma alanları hakkında  bilgi veren Büyükşehir Kent Konseyi Genel Sekreteri Abdullah Pektaş, Büyükşehir Kent Konseyi olarak  toplumun bütün kesimlerine hitap ettiklerini ve hedef kitlelerinin içerisinde gençlerin özel bir yeri olduğunu belirterek bundan dolayı da gençlere yönelik faaliyetlere  önem verdiklerini söyledi.

Pektaş,“Gençlik Meclisi üyelerimizin çoğu üniversite de okuyan gençler ve bizler bu gençlerle koordineli olarak çok güzel etkinlikler yapıyoruz. Gelecek dönemde de gençlerimizle beraber etkinliklerimize devam edeceğiz.” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İnönü Üniversitesi Rektör’ü Prof. Dr. Ahmet Kızılay, Büyükşehir Kent Konseyinin faaliyetlerini takip ettiğini ve çok başarılı çalışmalara yaptıklarını söyledi. Üniversite ve şehir iş birliğinin güçlendirilmesi konusunda Büyükşehir Kent Konseyinin önemli bir alan olduğunu belirten Rektör Kızılay , Üniversite olarak bu işbirliği sürecinin ivime kazanması için imkanlar ölçüsünde destek olacaklarını belirtti.

Ziyaretten dolayı Büyükşehir Kent Konseyi Genel Sekreteri Abdullah Pektaş’a  teşekkür eden  Kızılay'a  Genel Sekreter Pektaş tarafından ebru çalışması hediye edildi ...

 

 

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 861
Bu Ay : 2443
Toplam : 2443

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom