Millet Partisinden, Başkan Çakır'a nezaket ziyareti

Millet Partisi Başkanı Said Korkut ve yönetim kurulu üyeleri, Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır’a nezaket ziyaretinde bulundular.

Millet Partisinden, Başkan Çakır'a nezaket ziyareti Malatya Haber

Korkut: Başkanımıza güçlü iradelerinden dolayı teşekkür ediyorum

15 Temmuz gibi karanlık gecenin bir daha yaşanmaması dileğinde bulunan Millet Partisi Malatya İl Başkanı Korkut, “Bütün milletimize geçmiş olsun diyorum. Sayın Başkanımızın gösterdiği ilgi ve alakaya, 15 Temmuz gecesi göstermiş olduğu güçlü iradelerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyorum. 15 Temmuz’da milletimiz hamd olsun güçlü demokrasiyi seçti. O gece milletimiz var olma mücadelesi verdi. Milletimiz demokrasiye ve milli iradeye sahip çıktı. Onun için düşünce ve fikirlerimiz ne olursa olsun ülkemiz ve milletimiz önemlidir. Hepimiz bir geminin içerisindeyiz ve bu gemi su alırsa hepimiz batarız. Sayın Başkanımızı gösterdiği iradeden dolayı tekrar tebrik ediyorum. Cenab-ı Allah bir daha milletimize böyle bir gece yaşatmasın” dedi.

Çakır: Ders almamız gereken büyük bir kalkışmaydı

15 Temmuz’da büyük bir ihanetin yaşandığını belirten Başkan Çakır ise, “15 Temmuz vatan hainlerinin ülkemize ve milletimize kurmuş oldukları büyük bir tuzaktı. Darbe kalkışmasına karşı milletin devleti, birliği, beraberliği ve bayrağı için kenetlendiği bütün farklı görüşlerin vatan savunması için bir araya geldiği gündü. Millet olarak bu vatana yapılan ihanetleri gördük. Ders almamız gereken büyük bir kalkışmaydı. Ülkemizin çökertilmesi, bir iç savaşın hedeflendiği büyük bir acıyı yaşadık. Cumhurbaşkanımızın kararlı duruşu, hükümetimizin ve halkımızın darbe karşısında tek yumruk olması, bir araya gelmesi darbeyi önleyen en önemli unsurlardandır.

Ülkemizin her kademesine sızmış bu vatan hainlerinin tek tek ortaya çıkarılıp yaptıklarının hesabı sorulacaktır. Bizim güçlü olmamız, iri, diri ve bir olmamız lazım. Konu vatan olduğu zaman bir araya gelmeyi, hainlere karşı dik duruşu, artık milletimiz geçmişten de ders alarak öğrendi. Milletimiz hem kendi iradesine, hem devletine, hem de Cumhurbaşkanına sahip çıktı. Rabbim inşallah bizlere böyle bir acı yaşatmasın” şeklinde konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 823
Bu Ay : 2405
Toplam : 2405

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom