13 araç ve iş makinası alındı

Büyükşehir Belediyesi araç filosu, halka daha iyi hizmet verebilmkiçin, 13 araç ve iş makinesi ile daha da güçlendirildi

13 araç ve iş makinası alındı Malatya Haber

Başkan Çakır: “Halkımıza daha kaliteli ve hızlı hizmet verebilmek amacıyla araç filomuzu güçlendirmeye devam ediyoruz. 2 adet greyder, 10 kamyon ve 1 adet distribütörü filomuza kazandırdık. Bunların Belediyemize maliyeti ise yaklaşık 5 milyon lira.”

Malatya Büyükşehir Belediyesi, şehir merkezi, ilçeler ve kırsal mahallelerde daha hızlı ve kaliteli hizmet vermek amacıyla araç filosunu güçlendirmeye devam ediyor.

Büyükşehir Belediyesi tarafından alınan 2 adet greyder, 10 adet kamyon ve 1 adet sathi asfalt distribütörü, 29 Ağustos Pazartesi günü Belediye önünde düzenlenen törenle araç filosuna katıldı. Düzenlenen tören sırasında bir konuşma yapan Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, ilçelerde ve kırsal mahallelerde alt yapı, üst yapı, yol ve asfalt çalışmalarının yoğun bir şekilde sürdürüldüğünü söyledi.

Başkan Çakır, “Büyükşehir Belediyesi olarak sahada çok büyük çalışmalarımız var. Alt yapı çalışmalarımız devam ediyor, altyapısı tamamlanan noktalarda üst yapı ve yol çalışmalarımız da yoğun bir şekilde sürdürülüyor. Hedefimiz 2018 yılına kadar bütün kırsal mahallerimizin yolunu bitirmektir.

Geçen yıl 1300 km’nin üzerinde bir asfalt çalışmamız var. Sıcak asfalt serimi, sathi asfalt kaplama çalışmaları ve yeni yol açma çalışmalarına bakıldığı zaman ekiplerimizin gerçekten de geçen yıl sahada çok özverili bir şekilde, tempolu bir çalışma sergilediklerini gördük. Bu yıl da yine ekiplerimiz tempolu bir şekilde çalışmalarını sürdürüyorlar” dedi.

Sürdürülen çalışmaların araç filosu ile bağlantılı bir şekilde devam ettiğini belirten Başkan Çakır, “Araç filonuzun bu açıdan güçlü olması gerekiyor. Bizler de görev süremiz içerisinde halkımıza daha kaliteli ve hızlı hizmet verebilmek amacıyla araç filomuzu güçlendirmeye devam ediyoruz. 2 adet greyder, 10 kamyon ve 1 adet sathi asfalt kaplamada kullanılacak distribütörü filomuza kazandırdık. Bunların Belediyemize maliyeti ise yaklaşık 5 milyon lira.

Bu araç ve iş makinaları ile birlikte ekiplerimizin sahadaki iş üretimi kabiliyeti daha da yükselecek. Dolayısıyla bu araçlarımız ilçelerimize dağıtılacak. Önümüzdeki Eylül, Ekim hatta Kasım ayı dahil bizim en verimli çalıştığımız aylar. İnşallah bu araçlar ile birlikte sahadaki araç eksikliğimizi de gidermiş olacağız. Allah kaza bela vermesin. Çünkü yüzlerce iş makinamız sahada çalışıyor. Her gün 55-60 noktada çalışan ekiplerimiz var.

Ben sahada çalışan bütün ekiplerimizi yürekten kutluyorum, çünkü onlar bizim aslında Belediyemizi temsil eden, her noktada Belediyemizin çalışmalarını başlatan arkadaşlarımız onların hepsine teşekkür ediyorum. Araçlarımız hayırlı uğurlu olsun” şeklinde konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

abuzer @YOLUMUZ

30 Ağustos 2016 18:21

çok güzel ne güzel, ne kadar iş makinası alırsanız; alın bizim dilek mahallesi ova sokak yolları yapılıp asfaltlanmadıktan sonra, iş makinası alsanız ne olur almassanız ne olur, tebrikmi edelim yani

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 45
Bu Ay : 5946
Toplam : 5946

Son Eklenen Firmalar

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI

Lojman Taksi

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom