Bu vatan için ölmeye hazırız

Büyükşehir Belediye Meclisi Ağustos Ayı Toplantısı tamamlandı.

Bu vatan için ölmeye hazırız Malatya Haber

Malatya Büyükşehir Belediye Meclisi, 10 Ağustos tarihinde başladığı Ağustos Ayı Toplantısı’nı, 16 Ağustos Salı günü yaptığı II. Birleşimle tamamladı.

Büyükşehir Belediyesi Meclis Salonu’nda saat 14.00’de başlayan II. Birleşime, Meclis Başkan Vekili Hasan Göğüs başkanlık etti. Toplantı sırasında kısa bir konuşma yaparak, son günlerde meydana gelen terör saldırılarını kınayan Meclis Başkan Vekili Hasan Göğüs, 15 Temmuz’da FETÖ ile başarısız olan karanlık güçlerin şimdi de Doğu ve Güneydoğu illerinde var gücüyle saldırdığını söyledi. Göğüs, “Her gün şehitlerimizin haberi geliyor. Rabbim şehitlerimize rahmet eylesin. Ailelerine sabırlar versin. Bizler 15 Temmuz’da yaşadığımız olaydan sonra gösterdiğimiz birlik ve beraberliği devam ettirirsek, inşallah doğuda da batıda da onları püskürteceğiz. Bir Kürt olarak hem Türk hem Kürt vatandaşlarımıza şunu söylemek istiyorum. Gün birlik günü, vatanı kurtarma günüdür. Bana göre bütün doğudaki Kürt kardeşlerimin, birlik ve beraberlik olup, köyünden, şehrinden, ilçesinden bu haydutları kovma zamanıdır. Başka vatanımız yoktur. Biz bu vatan için ölmeye hazırız” dedi.

Gündem maddeleri

Ağustos Ayı Meclis Toplantısı’nın II. Birleşimi’nin imar ağırlıklı gündem maddelerinin büyük çoğunluğu görüşülerek karara bağlanırken, bir kısmı ise ilgili komisyonlara havale edildi.

Eylül Ayı Toplantısı

Malatya Büyükşehir Belediye Meclisi, Eylül Ayı Toplantısı’nı 8 Eylül 2016 Perşembe günü yapmayı kararlaştırdı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 328
Bu Ay : 8387
Toplam : 8387

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom