Malatya Memur-Sen Yeni Rektörü ziyaret etti

Rektör Kızılay, öncelikli görevimiz FETÖ terör örgütüne, bunun üniversitemizdeki bağlantılarına, ilişkilerine yönelik olarak üniversitemizden temizlemektir.

Malatya Memur-Sen Yeni Rektörü ziyaret etti Malatya Eğitim

Memur-Sen Malatya Şube Başkanı Yıldırım’dan Rektör Prof. Dr. Kızılay’a Ziyaret

Memur-Sen Malatya Şube Başkanı Kerem Yıldırım öncülüğünde Memur-Sen’e bağlı sendika başkanları İnönü Üniversitesi Rektörlüğüne atanan Rektör Prof. Dr. Ahmet Kızılay’a kutlama ziyaretinde bulundu.

Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette konuşan Memur-Sen Malatya Şube Başkanı Kerem Yıldırım, İnönü Üniversitesi’nin Malatya’nın önemli kurumlarından biri olduğunu belirterek, Üniversitenin daha da ileriye götürülmesi noktasında Rektör Prof. Dr. Ahmet Kızılay’a her anlamda destek olacaklarını ifade etti. Rektör Prof. Dr. Kızılay’ın bu görevde başarılı olacağına inandığını söyleyen Başkan Yıldırım, Rektörlük görevinin hayırlı olmasını diledi.

İnönü Üniversitesini bulunduğu yerden daha üst konumlara getireceklerini vurgulayan Rektör Prof. Dr. Ahmet Kızılay ise “Ülkemizin 2023 hedefine ulaşmasında İnönü Üniversitesi olarak uygun bir vizyon ile hareket edeceğiz. Ortaya koyduğumuz dünya üniversitesi olma hedefinin yanı sıra, birinci öncelikli görevimiz ülkemizde bu hain darbe teşebbüsünü yapan FETÖ terör örgütüne, bunun üniversitemizdeki bağlantılarına, üniversitemizdeki ilişkilerine yönelik olarak bunları üniversitemizden temizlemektir.” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 12
Bugün : 854
Bu Ay : 2436
Toplam : 2436

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom