Cemil Çelik, Rektörlük görevini Ahmet Kızılay’a devretti

Rektör Prof. Dr. Ahmet Kızılay, bir üniversite olarak ülkemizin 2023 hedefine katkıda bulunacak bir vizyonla hareket edeceklerini söyledi

Cemil Çelik, Rektörlük görevini Ahmet Kızılay’a devretti Malatya Eğitim

İnönü Üniversitesinde düzenlenen törenle “Rektörlük Görev Devir Teslim”iyapıldı.

Rektörlük Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen törene eski Rektör Prof. Dr. Cemil Çelik, Rektör Prof. Dr. Ahmet Kızılay ve çok sayıda akademisyen katıldı.

Törende konuşan eski Rektör Prof. Dr. Cemil Çelik, görevde kaldığı 8 yıl içerisinde İnönü Üniversitesinin gelişimi için çabaladıklarını ve önemli işlere imza attıklarını belirterek, bundan sonra Rektör olarak göreve devam edecek olan Prof. Dr. Ahmet Kızılay’a başarılar diledi.

İnönü Üniversitesini bulunduğu yerden da iyi bir konuma ulaştıracağını vurgulayan Rektör Prof. Dr. Ahmet Kızılay, bir üniversite olarak ülkemizin 2023 hedefine katkıda bulunacak bir vizyonla hareket edeceklerini söyledi. Özellikle FETÖ terör örgütünün üniversite içerisindeki yapılanmasına asla izin vermeyeceklerinin altını çizen Rektör Prof. Dr. Kızılay, bu kapsamda ciddi ve titiz bir çalışma yürüteceklerini belirtti. İnönü Üniversitesinin Rektörü olarak yaptığı çalışmalardan dolayı Prof. Dr. Cemil Çelik’e teşekkür eden Rektör Prof. Dr. Ahmet Kızılay, İnönü Üniversitesini bir dünya üniversitesi yapma hedefini yineledi.

Yapılan konuşmalardan sonra çiçek takdimi ve Prof. Dr. Cemil Çelik’in, Rektör Prof. Dr. Ahmet Kızılay’a cübbe giydirmesi ile tören son buldu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 3
Bugün : 398
Bu Ay : 4098
Toplam : 4098

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom