MASİAD'tan yapılan darbeye kınama

MASİAD Yönetim Kurulu Başkanı Güngör, ülkemize yapılan hain darbe girişimini gerçekleştirenleri kınadı.

MASİAD'tan yapılan darbeye kınama Türkiye-Dünya

Malatya Sanayici ve İş Adamları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim GÜNGÖR yaptığı açıklamada

“ Ülkemize yönelik düzenlenen hain darbe girişimi ile ilgili olarak kahraman milletimiz darbe planı gerçekleştirmek isteyen hainlere ve tüm dünyaya gereken cevabı en güzel şekilde vermiştir. Ülkemize el uzatan karanlık güçlere karşı Türk Milletinin demokrasisine, ilkesine, vatanına, milletine nasıl sahip çıktığını göstererek düşünülen hain planları boşa çıkarılmıştır.

15 Temmuz 2016 dünya tarihine geçecek bir tarih olup, Milli İrade Bayramı olarak kutlanacak anlamlı bir gündür. Tüm dünya Türk Milletinin gücünü vatanseverliği bir kez daha görmüş olup, bölünmez bütünlüğümüze kimsenin asla zarar veremeyeceği bir kez daha kanıtlanmıştır. Haince planlanan bu darbe girişiminin önlenmesinde çaba ve emek sarfreden   başta  Türk Milleti olmak üzere  emeği geçen ve fedakarca çalışan herkese sonsuz teşekkürlerimi sunarım  “ dedi.

Ayrıca İbrahim Güngör yaptığı açıklamada “ Milli irademizi korurken şehit düşen vatandaşlarımıza ve güvenlik görevlilerimize Allahtan rahmet yaralılarımıza acil şifalar dilemekteyim. Ülkemizde bir daha böyle olayların yaşanmamasını temenni ediyorum ve sahip olunan bu milli iradenin her zaman her şartta en iyi şekilde korunacağına inancımız sonsuzdur. “ şeklinde konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 12
Bugün : 266
Bu Ay : 2469
Toplam : 2469

Son Eklenen Firmalar

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI

Lojman Taksi

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom