Maski bayrama hazır

Bayram boyunca su ve kanalizasyon arıza ekipleri vatandaşlardan gelebilecek şikayet ve istekler için görevinin başında olacak. Maskide 95 Ekip Görev Yapacak.

Maski bayrama hazır Malatya Haber

Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, vatandaşların Ramazan Bayramı’nı rahat ve huzurlu geçirmesi için gereken önlemleri aldı. Bayram boyunca su ve kanalizasyon arıza ekipleri vatandaşlardan gelebilecek şikayet ve istekler için görevinin başında olacak.

Alo 185 Çağrı Merkezi, içmesuyu ve kanalizasyon arıza ekibi başta olmak üzere birçok birimin Ramazan Bayramı süresince görev yapacağını bildiren Malatya Büyükşehir Belediyesi MASKİ Genel Müdürü Dr. Özgür Özdemir, bayramda meydana gelebilecek su ve kanalizasyon arızalarına karşı nöbetçi ekiplerin hizmet vereceğini kaydetti. Malatya merkez başta olmak üzere 11 ilçede toplamda 95 ekibin 7/24 görev yapacağını kaydeden Dr. Özdemir, “Bayram süresince içme suyu ve kanal arızalarına müdahale etmek için nöbetçi ekiplerimiz görevde olacak. Bayramda su ve kanal şebekelerinde arıza meydana gelmesi halinde vatandaşlarımız Alo 185 Çağrı Merkezimizi arayabilirler. Bayramda il sınırlarımız içinde herhangi bir aksaklığa meydan vermemek için personel planlaması yapıldı. Tam 95 ekip oluşturuldu. Oluşabilecek arızalara anında müdahale edilecek. MASKİ ailesi olarak bayrama hazırız. Bu vesileyle başta Malatyalı hemşerilerimiz olmak üzere tüm İslam âleminin Ramazan Bayramı’nı tebrik ediyorum” dedi.      

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 483
Bu Ay : 5647
Toplam : 5647

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom