Sonrası gençlere düşüyor

Malatya sanayi şehri olma noktasında cazibesiyle büyürken, bunun gelişip daha da kuvvetli olması siz gençlerin sayesinde olacaktır.

Sonrası gençlere düşüyor Malatya Ekonomi

Genç MÜSİAD Malatya Şube Başkanı M. Barış Yılmaz beraberinde yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır’ı ziyaret etti.

Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır’ın MÜSİAD’ın Malatya’da kurucusu olduğunu belirten Genç MÜSİAD Malatya Şube Başkanı M. Barış Yılmaz, “Büyükşehir Belediye Başkanımız Ahmet Çakır ile istişarelerde bulunarak Malatya’ya hizmet etmek istiyoruz. Başkanımızın tecrübelerinden faydalanmak istiyoruz. Çok yoğun olmasına rağmen bizi kırmayıp kabul eden Başkanımız Ahmet Çakır’a teşekkür ediyorum” dedi.

Gençlerin Malatya’nın gelişip büyümesinde sorumluluk almalarının mutluluk verici olduğunu ifade eden Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır ise “Malatya sanayi şehri olma noktasında cazibesiyle büyürken, bunun gelişip daha da kuvvetli olması siz gençlerin sayesinde olacaktır. Gençlerimizin bu yapıyı büyütmesi en büyük arzumuz. Bizler Büyükşehir Belediyesi olarak her alanda büyüyen bir Malatya arzuluyoruz. Bunun için de var gücümüzle çalışıyoruz. Sizleri de bu noktada gayretli görmek bizlerin şevkini artıyor” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 1
Bugün : 1
Bu Ay : 1
Toplam : 1

Son Eklenen Firmalar

Malatya Metro Market

FİRMA DETAYI

Malatya Yorgan Yıkama ve Köpüme

FİRMA DETAYI

Simge Teknik Servis

FİRMA DETAYI

Kardeşler Sakatat Asis Et Gıda

FİRMA DETAYI

Ağabey Deri

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom