MASİAD Murat Seki'yi ağırladı

KOSGEB Malatya Müdürü Murat SEKİ MASİAD'ı ziyaret etti ve firmalara KOBİGEL Destek Programı ile ilgili olarak bilgilendirme toplantısı gerçekleştirdi.

MASİAD Murat Seki'yi ağırladı Malatya Ekonomi

KOSGEB Malatya Müdürü Murat SEKİ Malatya Sanayici ve İşadamları Derneğini ziyaret etti ve firmalara KOBİGEL Destek Programı ile ilgili olarak bilgilendirme toplantısı gerçekleştirdi. Toplantıda 2. Çağrı programları hakkında üyelere detaylı bilgiler sunuldu.

KOSGEB Müdürü Murat SEKİ “ Öncelikli olarak Malatya Sanayici ve İşadamları Derneğine yapmış oldukları bu davet için teşekkürlerimi sunarım. Bizler kurum olarak ilimizin kalkınmasına katkı sağlayacak projelerimizin daha geniş kitlelere duyurmak ve her kesimden insana ulaşmak için gerçekleştirilen bu toplantılardan son derece mutlu olmaktayız. Yapılan bu ziyaretler de hedef kitleye ulaşmaya vesile olmaktadır. Burada bilgilendirmesini yaptığımız 2. Çağrı programımızın başvuruları 30 Mayıs 1 Temmuz tarihleri arasında kabul edilmektedir. Çağrı Programlarımız; Bilişim Teknolojileri Kobiler’inin Geliştirme Proje Teklif Çağrısı, Hızlı Büyüyen Kobi’lerde Kapasite Geliştirme Proje Teklif Çağrısı ve KOSGEB Destekli Girişimlere İvme Proje Teklif Çağrısı olmak üzere üç programımız yer almaktadır. Bu üç yeni çağrı ile 300 milyon tl lik destek hedeflenmektedir. Amacımız kentin kalkınmışlık seviyesine destek olmak ve işletmelerimize biraz olsun destek olarak varsa sıkıntıları bunları gidermektir “ şeklinde konuştu.

Malatya Sanayici ve İşadamları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Güngör ise bu ziyaretten son derece mutlu olduğunu ve üyelere katkı sağlayacak bir toplantı gerçekleştirildiğini ifade etti. Güngör” Kurumlar arası iletişimin her zaman sıkı tutulmasını ve bu toplantıların ilerleyen zamanlarda daha da sıklıkla gerçekleştirilmesinin gerektiğini vurguladı. İş hayatında olan insanların yoğun çalışma şartlarında dolayı belki bilgi almak için zamanları olmamaktadır. Ancak bu şekilde yapılan toplantılar ile daha detaylı bilgiler alabilecekler ve soracakları her türlü soruyu ilk ağızdan duyarak için daha sağlıklı bilgiler ile ilerleme kaydedeceklerdir “ dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 17
Bugün : 221
Bu Ay : 221
Toplam : 221

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom