Orduzu'da asfalt çalışmaları

Malatya Belediye Başkanı Ahmet Çakır, Orduzu Belediye Başkanı Cumali Ekin'le birlikte Orduzu'nun Kireçocağı Mahallesi'nde yapılan asfalt çalışmalarını yerinde inceledi

Orduzu'da asfalt çalışmaları Malatya İlçe

Malatya'nın Orduzu Beldesi'nin Kireçocağı Mahallesi'nde yapılan asfaltlama çalışmalarını yerinde incelemek üzere düzenlenen geziye Belediye Başkanı Ahmet Çakır'ın yanı sıra Orduzu Belediye Başkanı Cumali Ekin, Belediye Başkan Yardımcıları, Daire Müdürleri, Yıldıztepe Mahalle Muhtarı Bayram Alışık ile çok sayıda vatandaş katıldı.
Belediye Başkanı Ahmet Çakır asfaltlama çalışmaları sırasında yaptığı açıklamada, "Yıldıztepe Kireç ocağı bölgesinde yaşayan vatandaşlarımızın ve Orduzu Belediye Başkanımızın bu bölgenin asfaltlanması için bizden yoğun bir talepleri olmuştu. Bu talepler doğrultusunda üç gündür bu bölgemizde asfaltlama çalışmalarımız devam ediyor. Bu bölgemizdeki ana arterler tamamen asfaltlanacaktır. Yıldıztepe Kireçocağı bölgemizde bugüne kadar hiç asfalt yapılmamıştı. Buradaki çalışmalarımız kısa bir sürede tamamlanacaktır" dedi.
Belediye Başkanı Ahmet Çakır asfaltlama çalışmaları inceleme gezisinin ardından Orduzu Belediyesi sınırları içerisinde kalan Şehit Albay İbrahim Karaoğlanoğlu İlköğretim Okulu'nu da ziyaret ederek buradaki öğretmen ve öğrencilerle bir süre sohbet etti.
Başkan Çakır, "Malatya Belediyesi olarak imkanlarımız doğrultusunda eğitime katkı sunmaya devam ediyoruz. Bugüne kadar 50 okulumuzun bahçesini asfaltladık. Şehit Albay İbrahim Karaoğlanoğlu İlköğretim Okulumuzun bahçesini de asfaltlayarak, buradaki çocuklarımızın daha temiz bir ortama kavuşmasını sağlamış olacağız" dedi.
 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 796
Bu Ay : 5990
Toplam : 5990

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom