Kadın meclis üyeleri, Kayseri'de

Malatya Kent Konseyi Kadın Meclisi yaptıklerı etkinliklerin yorgunluğunu atmak ve Kayseri’nin tarihi mekânları görmek için günü birlik Kayseri’ye gittiler.

Kadın meclis üyeleri, Kayseri'de Bölge

Kadın Meclisi üyeleri Gevheri Nesibe Külliyesi, Hunat Hatun Külliyesi, Hunat Hatun Camii, Tarihi Kayseri Lisesi, Kayseri Kapalı Çarşısı, Kayseri Kalesi, Talas Seyir Tepesi ve Talas Sarnıçlı Yer Altı Şehri gibi tarihi ve turistik mekânları gezdiler.

Malatya Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Saliha Bulut, kadınların aktifleşmesi ve sosyal hayata katılmaları açısından bu tür gezilerin önemine değinerek, “Kadınlarımızı kültür gezilerimiz de aramızda görmek için Kent Konseyi Kadın Meclisine bekliyoruz.” dedi.

Bulut, “Malatya Kent Konseyi Kadın Meclisi olarak ülkemizin güzel yerlerini tanımaya devam ediyoruz. Bugün de Kayseri’nin tarihi ve turistlik yerlerini gezdik ve çok güzel zaman geçirdik. Bizlere bu gezide yardımcı olan Kent Konseyi Genel Sekreteri Abdullah Pektaş’a teşekkür ediyorum.” dedi.

Geziye katılan kadın meclisi üyeleri düzenlenen geziden duydukları memnuniyeti dile getirerek, Kent Konseyi Genel Sekreterliğine teşekkür ettiler.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 15
Bugün : 473
Bu Ay : 796
Toplam : 796

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom